BMW بی ام و M50i مدل 2022 + عکس و بررسی

سیستم نام گذاری بی ام و از 3 رقم تشکیل شده، رقم اول نشانگر سری خودرو است، در حالی که رقم دوم و سوم دارای ارتباطی مستقیم با مشخصات موتور میباشد. F03 مشخصکنندهی مدل زرهپوش آن میباشد. پرچمدار جدید که کد G11/G12 خواهد داشت فصل جدیدی را برای BMW خواهد گشود که مدلهای آینده نیز آن را دنبال خواهند کرد. لوگو ب ام و که برگرفته از پرچم ایالت بایرن آلمان به رنگ سفید و آبی آسمانی است، در آینده نزدیک برای خودروهای لوکس این کمپانی به چیزی شبیه به این تبدیل خواهد شد. بی ام و X6 (BMW M50i) 2020 ساخت کشور آلمان با قیمت 64 هزار و 300 دلار وارد بازار آمریکا شد. اولین مدلFWD BMW یعنی X1 که نسل جدید آن در اواخر سال ۲۰۱۵ به بازار خواهد آمد با کد F48 شناخته خواهد شد، همچنین باید اشاره کرد که پلت فرم آن با سری ۲ که کد F45 دارد مشترک است.

اما باید گفت مدلهایی که از همه نظر توسط ام پاور ارتقاء یافته باشند، نهایت یک بامو استاندارد در هر کلاس هستند. البته در ایران به این موضوع نیز توجه داشته باشید که بسیاری از بی ام وهایی که روی بدنه خود مزین به لوگو ام پاور هستند تنها از کیت بدنه این بخش از کمپانی بامو بهره میبرند و در آنها خبری از موتور تقویت شده و تیونینگ فنی نیست. F25، X3 معمولی را مشخص میکند در حالی که قبلاً کد E83 را به خود اختصاص داده بود. چندین دهه پیش زمانی که کمپانی بی ام و نام گذاری خودروهای خود را آغاز کرد، برخلاف دیگر کمپانی های خودروساز از خلاقیت و نامی پر مدعا خبری نبود، و برای معرفی محصولات خود بسیار بی پرده عمل کرد. معنی دو عدد دیگر نام های بی ام و چیست؟ می توانید با خواباندن صندلی های عقب، گنجایش صندوق بار خودرو بی ام و X6 BMW M50i را بیشتر کنید. کد جدیدی که BMW به این مدل اختصاص داد F26 بود که مشخصکنندهی پلت فرم مشترک آن با برادرش یعنی X3 میباشد.

برای مثال 320 به معنی سری 3 مجهز به موتور 2 لیتری میباشد. این موتور توربو شارژ و 4.4 لیتر حجم دارد. کابین خودرو بی ام و X6 BMW M50i مدل 2020 یک صفحه دیجیتالی 12.3 اینچی به همراه نمایشگری 12.3 اینچی دارد که به سیستم اطلاعاتی و سرگرمی مرتبط است. اگرچه برای خریداران این امکان وجود دارد که نمونه های 22 و 21 اینچی را نیز سفارش دهند. قرار است خودرو بی ام و X6 BMV xDrive50i مدل 2020 در اروپا دارای رینگ های 19 اینچی و در ایلات متحده رینگ های 20 اینچی داشته باشد. بدنه سیال، دریچه هوای روی گلگیر جلو؛ گلگیرهای برجسته و سقف دارای شیب از مشخصه های ظاهری مدل لوکس و زیبای خودرو بی ام و X6 BMV xDrive50i است. در میان کمپانی های خودروسازی دنیا، اندک کمپانی هایی هستند که الگوی خیلی مدونی برای نامگذاری خودروهایشان دارند. به طور مثال بی ام و یا بنز نمونه ای از این کمپانی ها هستند که ما در این مطلب از کیان باتری دلیل و نحوه نام گذاری بی ام و را مطرح می کنیم. برای مدل سدان سری ۵، کد F10 استفاده میشود در حالی که مدل تورینگ به عنوان F11 و گونهی گرن توریسمو F07 شناخته مجله خبری mycarrental میشود.

سری ۳ همچنین دربردارندهی F31 تورینگ و F34 گرن توریسمو است. سری ۷ واقعاً دیوانگی را با حرف”F” شروع کرد! سری ۷ جلودار مدلهای مختلف BMW است و BMW دران زمان میخواست بر این حقیقت تأکید کند که پرچمداری که آنها در سال ۲۰۱۰ به بازار فرستادند واقعاً قوی است و به همین خاطر به آن کد F01/02 را اعطا نمودند. جایگزین سری ۳ کوپه، سری ۴ نام دارد که در کارخانهی BMW با کد F32 برای کوپه، F33 برای کانورتیبل و F36 برای نسخهی گرن کوپه شناخته میشود. هر چند بی ام و تیونرهای غیررسمی دیگری چون آلپینا و اِیسی اشنایتزر را نیز دارد. در بخش عقب خودرو بی ام و X6 BMW xDrive50i ، چراغ های باریک و خروجی های هوا را مشاهده می کنید که به مدل های 8 محصولات این برند شباهت دارد. در زمان قدیم، مدل BMW GT به عنوان E63/64 شناخته میشد. روکش چرمی صندلی های Vernasca و Sensatec داشبورد، خودرو بی ام و X6 BMW M50i را متمایز کرده است. پیر لکرک Pierre Leclercq تلاش کرده است نمونه جدید خودرو بی ام و نسبت به نسل های قبلی بی ام و طراحی متفاوت تر و دیدنی تری داشته باشد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مجله خبری mycarrental.