11 میلیون نفر پشت درهای ایران خودرو! | با رسیدن به روزهای میانی


با رسیدن به روزهای میانی هفته و کاهش نسبی مشکلات تحت تاثیر موج شدید سرمای هوا، بخش های مختلف اقتصاد ایران نیز به اوج فعالیت خود در روزهای اخیر رسیده اند.

– با رسیدن به روزهای میانی هفته و کاهش نسبی مشکلات تحت تاثیر موج شدید سرمای هوا، بخش های مختلف اقتصاد ایران نیز به اوج فعالیت خود در روزهای اخیر رسیده اند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، بر اساس اعلام وزارت نفت، با مدیریت عرضه انرژی و همکاری مردم و البته تاثیر مثبت تعطیلات در روزهای ابتدایی هفته، در حال حاضر گاز رسانی به اکثر مناطق کشور به شکل عادی در دستور کار است و تلاش ها برای برطرف کردن مشکلات محدود باقی مانده نیز ادامه دارد و به این ترتیب تمرکز اقتصاد ایران در ساعات گذشته بار دیگر به دیگر حوزه ها اختصاص یافته است.

سبقت روز: مالیات ها اصلی ترین موضوعی که در روزهای گذشته اقتصاد کلان کشور را به خود مشغول کرده، تحویل لایحه بودجه به مجلس و آغاز بررسی پیشنهادات اقتصادی دولت از سوی نمایندگان است.

در این چارچوب جلسات کمیسیون تلفیق از چند روز قبل آغاز شده و احتمالا به زودی دو قوه، جمع بندی های نهایی خود از برنامه اقتصاد کشور در 1402 را اعلام خواهند کرد.

در کنار آن اما بررسی بخش های مختلف لایحه همچنان ادامه دارد و همانطور که از قبل نیز مطرح بود، نیز امروز منتشر شد.منبع