گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱

 

این خبر در حال تکمیل است…منبع

۳- بر اساس اطلاعیه شرکت بورس، بازارگردانی نماد «غنوش» از ۲۲ آذر آغاز و تا ۲۲ آذر ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.
۴- شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان هفته سوم آذر، ۲۴۲ شرکت بورسی، بیش از ۵ هزار ۹ میلیارد تومان سود رسوب کرده در حساب‌های خود را از طریق سجام به حساب بیش از ۲۹ میلیون ۸۴۴ سهامدار واریز کرده‌اند.
۵- گروه خودروسازی سایپا قرار است از خودرو جدید خود به نام آریا رونمایی کند. بر اساس شنیده‌ها سایپا تصمیم دارد محصول جدید خود با نام آریا را با موتور جدید و گارانتی ۵ ساله روانه بازار کند.
۶- شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش از توثیق ۱۱،۸۵۰،۰۰۰ سهم این شرکت نزد بانک تجارت به منظور ضمانت دریافت تسهیلات بابت شرکت گروه صنعتی پاکشو خبر داد.
۷- فردا (سه شنبه ۲۲ آذر) تعداد ۲۱۴ دستگاه دیگنیتی سفید و مشکی عرضه میشود. از این تعداد، ۱۰۸ دستگاه دیگنیتی مشکی (تریم مشکی و قرمز) و ۱۰۶ دستگاه دیگنیتی سفید (تریم مشکی و قرمز) خواهد بود.
۸- پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت دارو سازی تهران دارو با نماد دتهران به میزان ۸۰۰ درصد
۹- نماد‌های تکمبا و خوساز به دلیل برگزاری مجمعشان در روز‌های پنجشنبه و شنبه، ۲۴ و ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۱، فردا ساعت ۱۲:۳۰ متوقف می‌شوند.
۱۰- مطابق با اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال، به منظور بررسی وضعیت اطلاعاتی ناشر، نماد معاملاتی (حسیر ۱) حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ تعلیق شد.

صف‌های خرید و فروش در پیش گشایش

تعداد نماد‌های در صف خرید: ۵۵ نماد | ارزش صف‌های خرید: ۵۶۵ میلیارد تومان

مخاطب ۲۴– به نقل از نبض بورس؛ بورس امروز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱:

خبر‌های مهم برای بورس امروز:

فارس نوشت: بازار سهام امروز از همان ابتدای معاملات سراسر سبزپوش شد و شاخص کل با رشد ۲۷۶۹ واحدی به یک میلیون و ۴۱۲ هزار و ۱۲۳ واحد رسید.

بورس امروز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که شاخص کل بورس دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۲۰۰۱۲ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۰۹ هزار و ۳۷۳ واحد آرام گرفت.

۱- مهدی طغیانی ضمن اشاره به اهمیت طرح مالیات بر عایدی سرمایه گفت: تلاش برای تصویب طرح «مالیات بر عایدی سرمایه» در سال ۱۴۰۱ بلاشک در مجلس یازدهم به نتیجه خواهد رسید.
۲- نخستین خودرو‌های وارداتی هفته آینده وارد کشور می‌شود

تعداد نماد‌های در صف فروش: ۱۵ نماد | ارزش صف‌های فروش: ۳۷ میلیارد تومان

سه‌شنبه سبز بورس