کندوان یکطرفه شد | رییس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش


رییس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش حجم تردد خودروها در مسیرهای منتهی به این استان ، از یکطرفه شدن مسیر جنوب به شمال جاده کندوان خبر داد.

– رییس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش حوم تردد خودروها در مسیرهای منتهی به این استان ، از یکطرفه شدن مسیر ونوب به شمال واده کندوان خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به کندی تردد خودروها در جاده کندوان، اظهار داشت: ترافیک خودرو در مسیر جنوب به شمال جاده کندوان نیمه سنگین است و ماموران پلیس راه در حال تلاش برای روان سازی ترافیک هستند.

وی با بیان اینکه محورهای شمالی هم اکنون فاقد هرگونه مداخلات جوی است، وضعیت ترافیک در محور هراز را نیز نیمه سنگین اعلام کرد و گفت که ترافیک خودرو در محدوده سه راهی رودهن تا امامزاده هاشم و تونل شماره یک در محور هراز نیمه سنگین تا سنگین گزارش شده است.

سرهنگ جهان تاب وضعیت تردد خودرو در محوره فیروزکوه را در زمان حاضر عادی و روان اعلام کرد و افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است رییس پلیس راه مازندران، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه و سرعت و سبقت غیرمجاز را از اصلی ترین علل وقوع تصادفات رانندگی ذکرکرد و از رانندگان وسایل نقلیه خواست ضمن مدیریت سفر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

سرهنگ جهان تاب با بیان اینکه ماموران پلیس راه در حال تلاش برای روان سازی ترافیک هستند، افزود: بر اساس آمار سامانه های هوشمند ترددشمار جاده های مازندران، در ایام تعطیلات عیدقربان حدود چهار میلیون تردد در جاده های این استان ثبت شد.

مازندران 10 هزار و 400 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که بیش از سه هزار کیلومتر آن محورهای کوهستانی است.

کلید واژه ها: رییس پلیس راه مازندران – تردد خودرو – تردد خودروها – جاده کندوان – کندوان – خودرو – رییس پلیس راه – ترافیک – پلیس راه – خودروها – سنگین – مسیر – یکطرفه شدن – محور هراز – رییس پلیس – تردد – محور – مازندران – شمال – اشاره – امامزاده هاشم – پلیس – جاده – افزایش – نیمه – وضعیت ترافیک – واده کندوان – استان – سرهنگ – وضعیتمنبع