کلیه محصولات سایپا از گردونه قرعه کشی خارج شد | نحوه جدید فروش اعلام شد

طی هشت ماه گذشته تا کنون بیش از 340 هزار خودرو، تجاری و تحویل مشتریان شده است که نسبت به دوره مشابه افزایش قابل توجهی را رقم زده است.

com پیگیری مراحل ثبت نام را انجام دهند.

به دنبال تایید خبر حذف قرعه کشی برای اکثر محصولات خودروسازان (جز برخی محصولات ایران خودرو) و تغییر شیوه خرید خودرو از سامانه تخصصی یکپارچه به فروش توسط شرکت های خودروساز، – کلیه محصولات سایپا از گردونه قرعه کشی خارج شد نحوه جدید فروش اعلام شد” به دنبال تایید خبر حذف قرعه کشی برای اکثر محصولات خودروسازان (جز برخی محصولات ایران خودرو) و تغییر شیوه خرید خودرو از سامانه تخصصی یکپارچه به فروش توسط شرکت های خودروساز، معاون سایپا بر خروج تمامی محصولات سایپا از شرایط قرعه کشی مهر تایید زد.

قالیباف تصریح کرد: بر این اساس دیگر سامانه یکپارچه موضوعیت خود را از دست داده است و دیگر به آن معنا وجود ندارد و با سازوکار قبلی فعال نخواهد بود و بدین ترتیب با توجه به اینکه ایران خودرو، تنها عرضه کننده تعدادی از محصولات خود در قالب قرعه کشی است، این فرایند از مهر ماه توسط خود ایران خودرو انجام خواهد شد.

iranecar.

منوچهر منطقی نیز در این رابطه اظهار کرده است: با خروج فروش خودروها از طریق سامانه یکپارچه و واگذاری امر فروش به خود شرکت های خودروساز (حتی برای چند محصول ایران خودرو که با روش قرعه کشی عرضه خواهند شد)؛ رعایت الزامات قانونی مصوب همچون تخصیص 50 درصد ظرفیت تولید به طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و تخصیص 10 درصد ظرفیت تولید به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده توسط این شرکت های خودروساز بر قوت خود باقی خواهند ماند.

حسین کاظمی طرقی، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده است: براساس برنامه ریزی انجام شده و افزایش ظرفیت تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا تمامی محصولات این گروه خودروسازی از شرایط قرعه کشی خارج شد و با اعلام بخشنامه فروش متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت https://saipa.

وی افزود: پیرو دستور 8 بندی رییس جمهور محترم و پیگیری های وزارت صمت به منظور حذف شرایط قرعه کشی محصولات، با تلاش کارکنان گروه خودروسازی سایپا، برنامه افزایش ظرفیت تولید طی هشت ماه اخیر در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با مجوز وزارت صمت، تمامی محصولات گروه خودروسازی سایپا از شرایط قرعه کشی خارج شد.

iranecar.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به خروج اکثریت محصولات خودروسازان اعم از دولتی و خصوصی از فرایند قرعه کشی، بر حذف سامانه یکپارچه فروش خودرو تاکید و اظهار کرد: پیش از این که سامانه فروش یکپارچه خودرو با فرآیند قرعه کشی داشتیم، حدود 10 خودروساز، محصولات خود را در آن قالب عرضه می کردند، اما اکنون اکثریت خودروها با توجه به افزایش تولید و متعادل شدن عرضه و تقاضا از شمول قرعه کشی خارج شده اند و در حال حاضر تنها ایران خودرو باقی مانده است که تعدادی از محصولات خود را با فروش بصورت قرعه کشی عرضه می کند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: برای تمامی مشارکت کنندگان در خرید خودرو ساینا S دوره سوم که حایز شرایط هستند با ارسال پیامک جهت تکمیل وجه و پیگیری شرایط خرید اطلاع رسانی خواهد شد بنابراین مشتریانی که به آن ها اطلاع رسانی شده، با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه تخصیص به آدرس https://sale.

وی تاکید کرد: در سومین دوره واگذاری خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، تنها خودرو ساینا S در شرایط قرعه کشی قرار داشت که با افزایش ظرفیت تولید این خودرو، کلیه تعهدات خودروی مذکور به مشتریان تحویل شد؛ لذا وزارت صمت بر این اساس، مجوز فروش خودروی مذکور بدون قرعه کشی را صادر کرد.

این مقام مسئول در سایپا افزود: افزایش ظرفیت تولید و عرضه محصولات گروه سایپا از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.

com نسبت به ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ها اقدام کنند.

کلید واژه ها: محصولات – خودرو – قرعه کشی – محصولات سایپا – خودروسازان – فروش – سامانه – وزارت صنعت، معدن و تجارت – سایپا – خرید خودرو – صنعت، معدن و تجارت – تایید – سخنگوی وزارت – تغییر – اعلام – تخصصی – ایران – فروش خودرو – توسط – شیوه – شرکت – کلیه – خرید – جدید – خروج – همشهری – سخنگوی – فرآیند – گزارش – شرایطمنبع

در نیمه دوم امسال قرعه کشی بر مبنای ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو نخواهیم داشت و از این پس (از مهرماه) این سامانه به منظور نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بر تعداد فروش مجاز خودرو، تحویل به موقع خودرو توسط خودروسازان و همچنین اجرای مصوبه های مجلس شورای اسلامی بهره برداری خواهد شد.