کشف 45 میلیارد ریال کالای قاچاق در کردستان | جانشین فرمانده

وی همچنین از کشف یک محموله بزرگ قاچاق کالا خبر داد و اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق، خودرو پژو 405 با محموله کالای قاچاق را در محور حسین آباد – دهگلان شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: مأموران کلانتری 13 شهرستان سقز هنگام کنترل و پایش خودروهای عبوری به یک خودروی تویوتا هایلوکس مشکوک و نسبت به توقیف آن اقدام کرده که پس از بررسی مدارک، متوجه قاچاق و غیر مجاز بودن خودرو و جعلی بودن پلاک آن شدند.

دارابی با بیان اینکه مأموران پلیس در بازرسی این خودرو 3 هزار و 576 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به همراه هزار و 410 ثوب پوشاک قاچاق و فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف و خودرو را توقیف کردند، عنوان کرد: بر اساس اعلاممنبع

جانشین فرمانده انتظامی کردستان از کشف حدود 45 میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای سقز و دهگلان خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر به نقل از مرکز ارتباطات انتظامی کردستان، سرهنگ لطف اله دارابی اظهار داشت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان سقز یک دستگاه خودروی تویوتا هایلوکس گران قیمت کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان از انتقال خودرو به پارکینگ و بازداشت راننده، پس از تشکیل پرونده و معرفی به مرجع قضایی خبر داد و گفت: ارزش خودرو توسط کارشناسان 40 میلیارد ریال برآورد شده است.