کشف 32 قبضه اسلحه کلت جنگی از یک خودرو در کرمانشاه | فرمانده

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند که از طریق مرزهای استان اقدام به ورود سلاح به کشور کرده بودند، خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ضمن اتمام حجت با اغتشاشگران، آشوب گران و با کسانی که مخل نظم و امنیت مردم می شوند، اظهار کرد: با اشراف همکاران و تعامل بسیار خوب دستگاه های انتظامی، اطلاعاتی، امنیتی و قضایی مطمئنا هیچ اقدامی از سوی فتنه گران از دید ما پنهان نخواهد ماند و برخورد بدون اغماض، جدی و قاطعانه خواهد بود.

وی ادامه داد: در خلال این اغتشاشات افراد سوءاستفاده کننده هم هستند که سلاح، مهمات تجهیزات غیرمجاز را وارد کشور می کنند که در همین راستا یک باندی که از طریق مرزهای استان اقدام به ورود سلاح به کشور کرد مورد شناسایی و ضربه قرار گرفت.

به گفته جاویدان، از باند مذکور یک دستگاه وسایل نقلیه حامل 32 قبضه سلاح کلت جنگی کشف، ضبط و متهم هم دستگیر شد.

چون امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی” است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: در جریان همین اغتشاشات اخیر در چهار نوبهار شهر کرمانشاه سرنشینان خودرویی با سلاح گرم همکاران را مورد حمله قرار می دهند که با اقدام به موقع ماموران خودرو مورد هدف قرار گرفته و راننده خودرو هم مصدوم می شود.

وی، از شناسایی و دستگیری تعدادی از آشوبگران مسلح که در اغتشاشات اخیر به سمت ماموران  تیراندازی کرده بودند خبر داد و افزود: افرادی که در اغتشاشات اخیر به نوعی مشارکت، نقش تحریک کننده و لیدری داشتند و یا اماکن و خودروهای خود را در اختیار اغتشاشگران قرار داده با هماهنگی قضایی احضار و تحت تعقیب قرار می گیرند.

  انتهای پیام/پ
کلید واژه ها: فرمانده انتظامی استان – کرمانشاه – فرمانده انتظامی – انتظامی – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس – گران – اغتشاشات – استان – دستگیری – شناسایی – فرمانده – مخل نظم و امنیت – خبرگزاری فارس – نظم و امنیت – خودرو – اقدام – امنیت – امنیت مردم – تیراندازی – آشوب گران – فتنه گران – آشوبگران – آشوب – خبرگزاری – علی اکبر – دستگاه – امنیتی – برخورد – قضایی – اشرافمنبع