کاهش یک میلیونی قیمت محصولات سایپا + جدول

1منبع

به گزارش اقتصادنیوز؛ فعالان بازار خودرو افت قیمت در بازار سایپا را به اعلام نتایج قرعه کشی مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو نسبت می دهند و بر این نکته تاکید می کنند که در کنار اعلام نتایج قرعه کشی که خروج هرچه بیشتر خریداران از بازار را به همراه داشت، نوسان اندک نرخ دلار نیز بر این آرامش بازار اثرگذار بوده است.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

از سوی دیگر خانواده تیبا هم امروز افت یک میلیونی قیمت در بازار داشتند، با این شرایط «تیبا صندوقدار»  امروز در بازار بدون تغییر ۲۰۱ میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز افت یک میلیونی قیمت در بازار داشت؛ با این شرایط «کوییکR » امروز ۲۱۸میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۰۷ میلیون تومان دست به دست شد.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار افتی یک میلیونی در بازار داشت و ۳۶۴ میلیون تومان عرضه شد. اما «ساینا» بدون تغییر در بازار ۲۰۹ میلیون تومان قیمت خورد.