کاهش قیمت گذاری در خودرو های پرتیراژ تا پایان سال | رییس


همه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است. قطره مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
منبع

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: اکنون زیان انباشته خودروسازان بین 130 تا 150 هزار میلیارد تومان است که در نتیجه این اقدامات عملاً خودروسازان از زیان خارج می شوند و به سمتی خواهیم رفت که جذابیت برای سهام ایجاد شود.


آخرین اخبار سرویس:کاهش قیمت گذاری در خودرو های پرتیراژ تا پایان سال

کاهش قیمت گذاری در خودرو های پرتیراژ تا پایان سالرییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه باید تا انتهای سال به سمتی برویم که به تدریج کاهش قیمت گذاری در مورد قیمت خودرو های پرتیراژ صورت پذیرد، – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آنا، حسین قربان زاده رییس سازمان خصوصی سازی به نکات مطرح شده در سه نشستی که با حضور فعالان بخش خصوصی صنعت و اساتید دانشگاه برگزار شد اشاره کرد و افزود: حوزه نخست، مربوط به نحوه مداخله دولت بود که به نحوه ورود و ظهور دولت در جایگاه تنظیم گری اشاره شده است، حوزه دوم مبحث اهلیت سنجی و صلاحیت خریداران بود و حوزه سوم بحث باز شدن قفل سهامداری این خودروسازان بود.
قربان زاده گفت: همچنین در خصوص قیمت گذاری این 2 خودروساز باید به طور حتم تا انتهای سال به سمتی برویم که شاهد شیب نزولی باشیم و به تدریج کاهش قیمت گذاری در مورد قیمت خودرو های پرتیراژ صورت پذیرد.

وی ادامه داد: با توجه به سهام چرخشی و تودلی که هر 2 شرکت دارند و در راستای افزایش کارایی و بهره وری و کاهش مداخله دولت لازم است تا واگذاری به طور حتم انجام شود.