کار بی رحمانه مرد شیطان صفت با دخترش!

 آنچه دیگران میخوانند :منبع

فروش کودک

فروش کودک در چین

مرد که به هر نحوی تصمیم به طلاق دادن همسرش گرفته بود، بایستی پول خرید ماشین را جور میکرد اما با توجه به وضعیت نامناسب مالی اش، قدرت خرید خودرو مد نظر را نداشت به همین دلیل نقشه پلیدی طراحی کرد تا به یکباره هم از دست همسرش و هم از دست نوزادش خلاص شود.

در کمال ناباوری، مرد جوان بی فکر، تصمیم گرفت تا فرزند خود که نوزاد دختری چند ماهه بود را فروخته و با پول فروش آن، مهریه همسرش را پرداخت کند. مرد که همه چیز را کتمان میکرد خیلی زود رسوا شد، چرا که تصاویر ثبت شده توسط دوربین مداربسته سطح شهر، همه چیز را نشان میداد.

بازداشت یکی از قاچاقچیان انسان، اولین قدم در فاش شدن راز تلخ زندگی مشترک زن و شوهر جوان بود.

کار بی رحمانه مرد شیطان صفت با دخترش!

به گزارش ورنداز :

فروش کودک توسط پدر ، در میان اخبار وایرال شده روزهای گذشته، خبری ناراحت‌کننده درباره فروش فرزند منتشر شد که جزئیات آن را در این بخش می خوانید.

بازداشت یکی از قاچاقچیان انسان، اولین قدم در فاش شدن راز تلخ زندگی مشترک زن و شوهر جوان بود. زن و شوهری که زندگی خوبی نداشتند و اختلافات آنها تمامی نداشت. از قرار معلوم شرط طلاق زن، خرید یک خودروی چینی گرانقیمت بود که از قضا شوهرش توان انجام این کار و در نهایت جدایی از همسرش را نداشت.

چند روز بعد، خریدار دختر زیبای این زن و شوهر چینی که جزو قاچاقچیان تحت تعقیب بود، توسط پلیس بازداشت شد و دختر زیبای این زوج نجات یافت.