پیش بینی افزایش 15 درصدی سفرها ی نوروزی در آذربایجان غربی

آرامون با اشاره به احتمال افزایش 15 درصدی سفرها نسبت به سال قبل گفت: گشت های راهداری آذربایجان غربی در نقاط حادثه خیز استان با همکاری ارگان های مرتبط انجاممنبع

وی خاطر نشان کرد: پس از برگزاری نشست ها و جلسات متعدد در رابطه با سفرهای نوروزی، کلیه مدیران شرکت های مسافری در این راستا آمادگی کامل را برخوردار هستند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پیش بینی افزایش 15 درصدی سفرها ی نوروزی و اتخاذ تمهیدات لازم برای ایمنی مسافران خبرداد.

آرامون اظهار کرد: تمام مجتمع های خدماتی سطح استان مورد پایش قرار گرفته اند و به مالکان مجتمع ها ابلاغ شده تا پایان این هفته اقدامات لازم در راستای بهسازی مجتمع ها انجام گیرد.

– پیمان آرامون در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تمهیدات لازم برای ایمنی مسافران در ایام نوروز افزود: 68 پایگاه راهداری در استان اورهال شده و با توجه به احتمال بارش در هفته آینده تعداد 900 راهدار با بهره گیری از 420 دستگاه خودرو سبک و سنگین در پایگاه های راهداری حضور فعال خواهند داشت.

وی ادامه داد: محورهای 24 گانه حادثه خیز آذربایجان غربی با بهره گیری از 15 میلیارد ریال اعتبار در حال آشکارسازی بوده و اقدامات لازم برای نصب علائم در دست اقدام است و4 اکیپ راهداری عملیات خط کشی در شمال و جنوب استان را عهده دار شدند.