پیشنهاد بیمه سرمد برای خودروی تان را جدی بگیرید | طبق اعلام

در صورت پیدا شدن خودرو نیز، به دلیل اینکه سارقان طبق اعلام سخنگوی فراجا، اقدام به جدا کردن قطعات خودرو می کنند، مالکان ضربه مالی شدیدی می خورند.

آماری که تنها مربوط به سرقت کلی خودروهاست و باید آمار سرقت لوازم خودرو را به آن اضافه کرد که نشان از یک تهدید جدی برای مالکان خودروها دارد.

آمار سال 1398 نشان می دهد که بیش از 82 درصد خودروهای به سرقت رفته، بیمه بدنه ندارد و این یعنی اگر پلیس خودرو مسروقه را پیدا نکند، سرمایه مالک خودرو از بین می رود.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، آمار سرقت خودرو رو به افزایش است و بر اساس اعلام سردار مهدی حاجیان سخنگوی فراجا، آمارهای پلیس نشان می دهد از ابتدای سال 1401 تا پایان تیر ماه، بیش از 20 هزار خودرو در کشور به سرقت رفته است.

بیمه بدنه خودرو، پوشش های متنوعی دارد و در کنار پوشش های اصلی سرقت کلی، حادثه و آتش سوزی، لوازم فرعی خودرو را نیز تحت پوشش بیمه قرار می دهد و مالکان خودروها می توانند با استفاده از بیمه بدنه، علاوه بر خودروی خود، لوازم فرعی آن را هم بیمه کنند و از پومنبع اما برای پوشش این خطرات، یک راهکار بیمه ای وجود دارد که می تواند تکیه گاه مطمئنی برای مالکان خودرو باشد.

طبق اعلام سخنگوی نیروی انتظامی تنها در 4 ماه ابتدایی سال 1401، بیش از 20 هزار خودرو در کشور به سرقت رفته است.