پژو ۲۰۷ دنده‌ای یک روزه ۵۳ میلیون گران‌ تر شد

به گزارش کاماپرس به نقل از تجارت نیوز، بیشترین افزایش قیمت در یک روز را روز گذشته خودروی پژو ۲۰۷ دنده‌ای از محصولات ایران خودرو به خود اختصاص داد و در یک روز ۵۳ میلیون تومان گران‌تر شد.

بر این اساس این خودرو که تا رو ۱۹ آذر در بازار ایران با قیمت ۴۷۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شد، در روز ۲۰ آذر ۵۲۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد تا رکوردی در افزایش قیمت یک روزه را به نام خود ثبت کند.

سمند LX با موتورEF7 دیگر محصول ایران‌خودرو است که روز گذشته با افزایش قیمت ۸ میلیون تومانی ۳۹۵ میلیون تومان معامله شد. همچنین دنا پلاس توربو اتومات هم در یک روز رکورد افزایش قیمت ۳۰ میلیونی را ثبت کرد و ۶۴۰ میلیون تومان معامله شد.

بیشتر بخوانید:

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ خودرو و حمل و نقل، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

از این رو شاید باید منتظر این باشیم که در روزهای آینده قیمت برخی محصولات دیگر هم افزایش پیدا کند. البته افزایش قیمت روز گذشته تنها پژوه ۲۰۷ دنده‌ای را تحت تاثیر قرار نداد.

بازار خودرو روز گذشته شاهد یک افزایش قیمت قابل توجه بود. در روزی که قیمت دلار هم افزایش چشمگیری داشت؛ در بازار خودروی ایران برخی محصولات داخلی با افزایش قیمت بیش از ۵۰ میلیونی مواجه بودند.

برای دسترسی سریع‌تر:

منبع

برخی از کارشناسان این پدیده را واکنشی به خبر چند روز گذشته در خصوص دریافت مجوز یک خودروسازی برای افزایش قیمت نسبت می‌دهند. آنها معتقدند اثر روانی انتشار چنین خبری اثرش را روی بازار خودرو هم می‌گذارد.

اگرچه افزایش قیمت دلار روی بازار خودرو هم تاثیرگذار است ولی کمتر کسی انتظار چنین تاثیرگذاری را داشت.

انتهای پیام

مرتبط با : پژو