و همچنین و تزئینات خودرو را نیز خریداری کنید

این خودرو چینی در مدل اولیه، از رنگهای متفاوت در چراغ عقب استفاده میکرد. البته طراح تلاش کرده با خطوط براق زیگزاگ در طرفین، حالتی خلاقانه ایجاد کند؛ اما لوگوی درشت شرکت سازنده و ارتفاع زیاد جلوپنجره از سپر تا چراغ چندان چشمنواز نیست.جک S7 حجمدهی بسیار خوبی در بدنه دارد. لامپ اصلی در کاسه چراغ نسخهی پایه، LED است و نوع هالوژن مخصوص مدل سفارشی خواهد بود. را نیز متناسب با نوع خودروی خود، خریداری کنید. اشاره کرد. شما می توانید لوازم خودرو را از فروشگاه آنلاین آوینتو دات کام با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید. دیدن کنید. علاوه بر این وسایل می توانید محصولات امنیت خودرو شامل دزدگیر، قفل مرکزی، قفل پدال و دوربین خودرو را نیز در میان گروه لوازم خودرو فروشگاه آوینتو پیدا کنید. گروه وسایل خودرو در فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام شامل انواع وسایل صوت و تصویر خودرو، امنیت خودرو، نظافت خودرو، برق خودرو، تزئینات خودرو و پنچر گیری می باشد.

ابعاد جک S7 شامل طول ۴۷۹۰ میلیمتر و عرض ۱۹۰۰ میلیمتر و ارتفاع سقف ۱۷۶۰ میلیمتر است که با فاصلهی محورهای ۲۷۵۰ میلیمتر ارائه میشود. این محصول از رینگهای اسپرت هجدهاینچ با لاستیکهایی به پهنای ۲۳۵ میلیمتر در تمامی نسخهها استفاده میکند.در نمای پشت، خطوط شکسته با گوشههای تیز حاکم هستند تا شخصیت اسپرت و مبارز برای جک S7 تقویت شود. حتی در نمای خروجیهای هوا با طرح دایرهای و خطوط افقی، میتوان بهوضوح ادوات مشابه مرسدس بنز کلاس E را تشخیص داد. البته امکان مقایسه مدل ها نیز در دسترس کاربران قرار گرفته تا بتوانند به سادگی مدل و طرح مورد نظر خود را خریداری کنند. و همچنین و تزئینات خودرو را نیز خریداری کنید. هر شخص با توجه به نظر و سلیقه و البته نیاز خود می تواند در بین سیل گسترده ای از مدل ها و طرح های متنوع، محصول مورد نظر خود را خریداری کند. این بخش تمامرنگی است و میتواند به سلیقهی راننده، طرح و چیدمان متفاوتی داشته باشد. چیدمان دکمههای مربوط به کروزکنترل و سیستم سرگرمی همراهبا کلیدهای گردان، بهخوبی در طرفین جایگذاری شدهاند. همراهبا پیشرانهی ۱.۵ لیتری ۱۷۴ اسببخار و جعبهدندهی دستی عرضه میشود. از دیدگاه فنی، حتی نسخهی استاندارد جک S7 با پیشرانهی ۱.۵لیتری ۱۷۵ اسببخار و زمان سرعتگیری صفر تا صد کیلومتربرساعت یازده تا دوازده ثانیه، برای عامهی مردم کافی بهنظر میرسد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری mycarrental وب سایت خود باشید.

گیربکس اتوماتیک ششسرعته با فناوری دبلکلاچ نیز آپشن استاندارد جک S7 است.مدل پایه پیشرانهی ۱.۵لیتری توربوشارژ با نهایت قدرت ۱۷۵ اسببخار در ۴۸۰۰ تا ۵۵۰۰ دوربردقیقه است. البته این سطح از فناوری در شاسیبلندی چینی بعید بهنظر میرسد. این خودرو درمقایسهبا بیسو T5 البته جذابتتر است؛ اما در مقابل رقبای برتر ساخت چین، مثل هاوال H9 و چری تیگو 8T جذابیت چندانی ندارد. دکمههای میانی برای فرماندهی به امکانات فنی، مثل حالت رانندگی و کنترل لغزش، در یک ردیف دیده میشوند. هرچند شرکتهایی مثل کرمان موتور و مدیران خودرو باسابقهترین فعالان بازار مدلهای چینی هستند، در بحث گارانتی و تعمیر بهموقع خودروها کاستیهایی دارند که عمدتا مربوط به تأمین قطعه از خارج است. هرچند شاسیبلندهای لوکس چینی در بازار ایران کمرقیب و تازهوارد هستند، شرکت کرمان موتور، عرضهکنندهی جک S7، راه سختی برای جذب مخاطب خواهند داشت. یکی از نوآوریهای مهم جک S7 در فضای داخلی، پنل تمامدیجیتال پشت فرمان است که در مدل پایه وجود ندارد و مخصوص نسخههای آپشنال خواهد بود. حتی دکمهی استارت و استاپ پیشرانه هم در این قسمت وجود دارد تا استفاده از تجهیزات مختلف خودرو سادهتر شود.

شما می توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا، تا 7 روز پس از تست، کالا را مرجوع دهید. توجه شرکت سازنده به این موضوع در لبههای جانبی دیده میشود. درضمن، بهلطف رعایت استانداردهای جهانی در موضوع عایقبندی کابین، آرامش و کنترل صدای بسیار خوبی ارائه میدهد.در زمان نگارش این مطلب (شهریور ماه ۹۸)، قیمت نمونهی صفرکیلومتر جک S5، حدود ۲۷۰میلیون تومان است و چری تیگو 7 نیز با مبلغی درحدود ۳۸۰ میلیون تومان معامله میشود. درمجموع، میتوان امتیاز بسیار خوبی به طراحی فضای داخلی این شاسیبلند داد. کلیدهای مربوط به کنترل امکانات رفاهی و سرگرمی، حالت خوابیده و بسیار نزدیک به دستهدنده دارند که از نکات مثبت در طراحی داخلی جک S7 محسوب میشود. کوچکشدن کاسهچراغ در بخش داخلی و پیش روی جلوپنجره به این سمت، از ظرافت در طراحی جک S7 حکایت میکند. بهلطف طراحی مدرن و ایجاد زوایای استادانه در بدنه، چراغها حالت برجسته و جدا از بدنه دارند تا شخصیت انتقامجو و اسپرت خودرو تقویت شود. همچنین، بیشترین گشتاور آن نیز ۳۰۰ نیوتنمتر است که از ۱۸۰۰ تا ۴۰۰۰ دوربردقیقه تولید میشود. خطی ساده و محو بالاتر از دستگیرهها کشیده شده و نزدیک رکاب هم، برآمدگی جزئی بهچشم میخورد. شاید مهمترین نکتهی مثبت از این زاویه، حجمدهی ملایم در نزدیکی چراغها و استفاده از فلز کروم بین آنها باشد.