وزیر صمت: واردات خودروی دست دوم ممنوع است / میرکاظمی: اگر منابع آن تامین شود، افزایش حقوق کارمندان را داریم/رییسی: با یک گزارش غیرمستند مردم را نگران نکنید/نماینده جیرفت: هیات دولت با تشکیل «استان کرمان جنوبی» موافقت کرد / شرط عجیب شیخ دیاباته برای پرسپولیسی شدن: تضمین امنیت! /فرصت

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر هایی مانند: آیا دوران زندان «مهدی جهانگیری» تمام شده است؟ /سنگ مزار ابراهیم یزدی برای چندمین بار تخریب شد / سخنگوی ستاد امر به معروف: – تابناک هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر هایی از حوزه های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند.

تشکر ویژه آیت الله جنتی از رییسیدبیر شورای نگهبان سفرهای استانی دولت را عامل مهمی برای ایجاد همدلی و همراهی مردم در جهت حل مشکلات کشور دانست و گفت: ارتباط بی واسطه با مردم، دولتمردان را در شرایط واقعی قرار می دهد.منبع در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

حال سپیده مساعد است و از عزیزان دغدغه مند هموطن سپاسگزاریم.

آخرین وضعیت سپیده رشنو به روایت برادرشسامان رشنو برادر سپیده رشنو از آخرین وضعیت او خبر داد و نوشت: با لحاظ قبول وکالت خانم سپیده رشنو توسط آقای نعیم رضا نظامی چهار محالی در روز 31 مرداد، پرونده اتهامی خواهرم مطالعه شد و در یکم شهریور ماه با مساعدت ریاست محترم دادگاه و مسئولان ذیربط ملاقات به وقت کافی در زندان اوین صورت گرفت.