وزیر صمت: واردات خودروی دست دوم ممنوع است / میرکاظمی: اگر منابع آن تامین شود، افزایش حقوق کارمندان را داریم/رییسی: با یک گزارش غیرمستند مردم را نگران نکنید/نماینده جیرفت: هیات دولت با تشکیل «استان کرمان جنوبی» موافقت کرد / شرط عجیب شیخ دیاباته برای پرسپولیسی شدن: تضمین امنیت! /فرصت


در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر هایی مانند: آیا دوران زندان «مهدی جهانگیری» تمام شده است؟ /سنگ مزار ابراهیم یزدی برای چندمین بار تخریب شد / سخنگوی ستاد امر به معروف: – تابناک هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر هایی از حوزه های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند.

در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

آخرین وضعیت سپیده رشنو به روایت برادرشسامان رشنو برادر سپیده رشنو از آخرین وضعیت او خبر داد و نوشت: با لحاظ قبول وکالت خانم سپیده رشنو توسط آقای نعیم رضا نظامی چهار محالی در روز 31 مرداد، پرونده اتهامی خواهرم مطالعه شد و در یکم شهریور ماه با مساعدت ریاست محترم دادگاه و مسئولان ذیربط ملاقات به وقت کافی در زندان اوین صورت گرفت.

حال سپیده مساعد است و از عزیزان دغدغه مند هموطن سپاسگزاریم.

تشکر ویژه آیت الله جنتی از رییسیدبیر شورای نگهبان سفرهای استانی دولت را عامل مهمی برای ایجاد همدلی و همراهی مردم در جهت حل مشکلات کشور دانست و گفت: ارتباط بی واسطه با مردم، دولتمردان را در شرایط واقعی قرار می دهد.منبع