ورود ماشین های جدید و تردد آنها در تهران برای کاهش آلودگی هوا باید مدیریت شود


نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به آلودگی هوا در تهران گفت: تهران 8 برابر ظرفیت خیابان ها تردد خودرو و وسایل حمل و نقل دارد، – باید این مسئله و ورود ماشین های جدید و تردد آنها در تهران مدیریت شود، چرا که این مسئله با جان مردم بازی می کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سمیه رفیعی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 5 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت استفاده از ظرفیت تخصص بانوان در رایزنی های فرهنگی تشکر می کنم.

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم خطاب به وزیر بهداشت و درمان بابت عدم پیگیری مطالبات جامعه ایثارگر ماماهای کشور افزود: متاسفانه مدتی است این جامعه ایثارگر مطالباتشان محقق نشده و توجهی از طرف وزارتخانه به این قشر صورت نگرفته است.

بهتر است وزیر بهداشت جلسه ای با جامعه نمایندگان ماماهای کشور داشته باشد و هر چه سریعتر بابت پیگیری تحقق مطالبات آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

وی تصریح کرد: به استاندار تهران تذکر می دهم با جدیت پیگیر تصویب طرح جامع کلانشهر تهران در جلسه شورای عالی معماری و شهرسازی باشد و هر چه سریعتر این جلسه برگزار شود.

هر نوع اقدام توسعه ای در شهر تهران باید منطبق با این طرح باشد، حواسمان باشد در نظام توسعه ای شهر تهران نظام ارتفاعی شهر و استان و نظام چرخمنبع