هیولای دانمارکی به زودی به بازار می‌آید

* تمامی تصاویر متعلق به زنوو TSR-S است که در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و همان‌گونه که در متن خبر توضیح داده شده، طراحی خودروی جدید همچنان محرمانه باقی مانده است.

به گزارش یکتاپرس و به نقل از وب‌سایت موتور۱، شرکت «زنوو» (Zenvo) با ارائه این خودرو در نمایشگاه مذکور، نشان داد که برنامه‌های بزرگی در سر دارد و حالا به‌نظر می‌رسد که این خودروساز عجیب و غریب می‌خواهد سال آینده دوباره تیتر نخست اخبار شود.

برخلاف سوپرشارژ زنوو TSR-S، هایپرکار آینده دارای دو توربوشارژر برقی متصل به V12 خواهد بود که مجموعا ۱۲۰۰ اسب بخار قدرت دارند. با این حال، هدف اصلی شرکت رسیدن به حداکثر ۱۸۰۰ اسب بخار است که باید با استفاده از یک موتور الکتریکی به‌دست آید.

سوردراپ همچنین گفته است که دو نسخه برای این خودرو در حال برنامه‌ریزی است. یکی از آنها GT هیبریدی خواهد بود که موتور الکتریکی آن بر روی محور جلو نصب شده است تا یک پیشرانه تمام چرخ محرک باشد. در همین حال، گفته می‌شود که نسخه دوم بر روی مسیر متمرکز است و می‌تواند چندین عنصر هوا را برای نیروی گرانش بهتر داشته باشد.منبع

هیولای دانمارکی به زودی به بازار می‌آید

جنس سوردراپ، رئیس و مدیر ارشد اجرایی می‌گوید که یک هایپرکار «زنوو» با موتوری ۱۲ سیلندر در دست ساخت است. طراحی آن در حال حاضر هنوز یک راز به‌صورت یک راز باقی مانده، اما برای خریداران احتمالی پیش‌نمایش انحصاری ارائه شده است. در این میان اولین نمایش عمومی هم قرار است در سال ۲۰۲۳ اتفاق بیفتد.