هوشمند سازی ساختمان چیست کاربرد و مزایای خانه هوشمند بسپار ® رسانه صنعت ساختمان

هوشمند سازی ساختمان چیست کاربرد و مزایای خانه هوشمند بسپار ® رسانه صنعت ساختمان

به دلیل پیشرفت های صورت گرفته در هر دو بخش امکان دسترسی سارقان به شدت متغییر و وابسته به محیط است. به عنوان مثال درب های منازل و وسایل نقلیه در شهر های پر جمعیت در بسیاری از موارد بسته و قفل شده هستند و میزان سختی سرقت از آن ها بیشتر است. کاربر با در اختیار داشتن قسمت گیرنده می تواند در صورت وقوع هر تهدیدی از آن مطلع شود. بخش فرستنده را نیز می توان در نزدیکی اشیاء گرانبها که قصد حفاظت از آن ها را داریم، قرار داد. به عنوان مثال سیستم های مادون قرمز در نزدیکی چنین اشیائی نصب می شوند که به محض وقوع تحرکات در حوالی قسمت فرستنده، سنسور ها متوجه آن شده و از طریق گیرنده برای کاربر پیام هشدار می فرستند.

  • هر کسی انتظار دارد که در منزل یا محیط کار خود آسایش و راحتی داشته باشد.
  • سيستم مديريت ساختمان سيستمي است که با استفاده از اجزاي خود کنترل يا به عبارتي هوشمند ، به کنترل کليه سيستم هاي ساختمان از قبيل تاسيسات مکانيکي ، سيستم تهويه مطبوع ، تجهيزات روشنايي و غيره مي پردازد .
  • یک ساختمان هوشمند ساختمانی است که علاوه بر ایجاد محیطی امن و راحت برای ساکنان خود، با استفاده از فناوری امکان استفاده کارآمد و اقتصادی از منابع را فراهم می‌کند و از همه مهم تر، ‌ارزش افزوده ای را به ساختمان اضافه خواهد کرد.
  • در واقع مهم نیست که زیرساخت ها چقدر بزرگ یا کوچک باشند ، یک ساختمان متشکل از سیستم ها و فناوری های فراوانی است که از طریق هوشمند سازی نظارت ، سرویس ، تعمیر و نگهداری و مدیریت آنها بدون دردسر در کنار هم قرار گرفته اند.

یکی از مزایای استفاده از اتوماسیون خانگی فراهم کردن آرامش ذهنی برای صاحبان خانه است و به آن‌ها اجازه می‌دهد خانه‌های خود را از راه دور نظارت کنند، و با خطراتی مانند فراموش کردن خاموشی قهوه ساز یا باز گذاشتن درب مقابله کند. شرکت SmartThings در سال ۲۰۱۲ کمپین کیک استارتر را راه اندازی کرد و 1.2 میلیون دلار برای تأمین بودجه سیستم خانگی هوشمند خود به آن اختصاص داد. پس از تامین بودجه بیشتر، این شرکت در آگوست سال ۲۰۱۳ به فروش گذاشته شد و در سال ۲۰۱۴ به سامسونگ واگذار شد.

جدیدترین محصولات ما

در یک ساختمان هوشمند، مجموعه ای از سنسورها وجود دارد که اطلاعات مختلفی نظیر میزان روشنایی ناشی از نور روز، دمای اتاق، حضور افراد در اتاق، آتش سوزی، وقوع سرقت و … را می توانند دریافت کنند. هوشمند سازی ساختمان با استفاده از سیستم های کنترل خودکار برای هر دو طرف مالک (کارفرما) و ساکنین سودمند می باشد و باعث می شود تا کیفیت مدیریت بالا رفته و آسایش نیز افزایش یابد. در این میان هوشمند سازی ساختمان میرای برای جلوگیری از اخذ هزینه زیاد از مشتریان و برای ایجاد بازار رقابتی شفاف و سالم پکیج های استانداردی را طراحی و قیمت گذاری نموده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه پکیج ها مراجعه کنید. در واقع مهم نیست که زیرساخت ها چقدر بزرگ یا کوچک باشند ، یک ساختمان متشکل از سیستم ها و فناوری های فراوانی است که از طریق هوشمند سازی نظارت ، سرویس ، تعمیر و نگهداری و مدیریت آنها بدون دردسر در کنار هم قرار گرفته اند. بله ، می توانید متخصص انجام چنین سیستمی باشد و روش آن هم آموزش هوشمند سازی ساختمان است.

دوربین مداربسته و سیستم کنترل امنیتی و حفاظتی

چراکه در مواردی این نرم افزارها می توانند قابلیت هایی به سیستم ارائه دهند که کنترل مرکزی فاقد آن می باشد که ازجمله آن شامل گزارش گیری و ثبت واقع و همچنین ارتباط بصری مناسب با سیستم است. خرید لوازم هوشمند سازی ساختمان مجموعه‌ای را انتخاب کنید که به کیفیت و اصالت محصولات آن اطمینان دارید اینگونه از بروز مشکلات احتمالی نیز جلوگیری می‌شود. سرویس هوشمند سازی در هوم سرویز شامل هوشمند سازی ساختمان، ویلا، هتل، خانه و … یکی دیگر از خدمات IRAN BMS در راستای هوشمند کردن ساختمان که در شمار جدیدترین تکنولوژی های این حوزه قرار دارد، اطلاع رسانی هوشمند است. اطلاعات اتوماسیون توسط سیستم هایی که در ساختمان های هوشمند مستقر شده اند جمع آوری و تجزیه و تحلیل می شوند و مهمتر از همه این که، این کار به صورت مداوم و به صورت بلادرنگ و در زمان واقعی انجام می شود. این نظارت مداوم امکان تنظیم خودکار را فراهم می آورد که می توانید شرایط را در کل یک ساختمان کنترل کند.

مراقبت از حیوانات خانگی با اتصال به غذادهنده‌ها می‌تواند به صورت اتوماتیک انجام شود. گیاهان خانگی و چمن‌ها را می توان با استفاده از تایمرهای متصل شده، آبیاری کرد. این شرکت پس از اینکه در سال ۲۰۱۵ به گوگل واگذار شد، در همان سال نیز یکی از شرکت‌های تابع شرکت Alphabet Inc. شد. بله استاد مربوطه کلیپ و فایل اطلاعاتی پی دی اف را برای کارآموزان در کانال تلگرام به خانه هوشمند آکو اشتراک می گذارد. کلاس ها معمولا به صورت 90 درصد عملی و کارگاهی برگزار می شود و کاملا ویژه بازار کار طراحی شده.

می توان چه انواع محلی و چه تجهیزات مرکزی را در زمان های مشخص و از راه دور روشن و خاموش نمود. همچنین جالب است بدانید که این سیستم می تواند دمای اتاق ها را به صورت هوشمند کنترل نموده و در صورت عدم حضور افراد نسبت به خاموش نمودن تجهیزات اقدام نماید. به طور کلی برآورد دقیق هزینه‌ها را باید از شرکت و فروشگاه خانه هوشمند مد نظر درخواست کنید.