هوای ناسالم برای گروه های حساس | بر اساس اعلام شرکت کنترل
یکشنبه، 28 اسفند 1401 ساعت 12:572023-03-19اجتماعي


بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز حاکمیت جو نسبتاً پایدار و آرام، همراه با آغاز تردد خودروها سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و سبب برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد خواهد شد.

– بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز حاکمیت وو نسبتاً پایدار و آرام، همراه با آغاز تردد خودروها سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و سبب برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد خواهد شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازدولت بهار به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، حاکمیت جو نسبتاً پایدار و آرام تا صبح امروز 28 اسفند ماه 1401، همراه با آغاز تردد خودروها سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت؛ البته افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد کرد.

همچنین با توجه به وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی امروز یکشنبه از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

همچنین پیش بینی می شود که دوشنبه 29 اسفند 1401 تداوم وزش باد مؤثر تا صبح دوشنبه همراه با کاهش تردد خودروها در روز تعطیل، سبب برقراری وضعیت قابل قبول در بیشت


برچسب ها: ناسالم برای گروه های حساس – گروه های حساس – غلظت ذرات معلق – تردد خودروها – کنترل کیفیت – ذرات معلق – تردد


آخرین اخبار سرویس:هوای ناسالم برای گروه های حساس

هوای ناسالم برای گروه های حساس
همه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است. قطره مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد.

تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
منبع