هرگز ماشین عروس شاسی بلند نگیرید !

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری mycarrental لطفا به بازدید از وب سایت ما.

همچنین ماشین های دیگری با تزیینات عالی ارائه می شود تا نقش کوتاهی در رویایی کردن این اتفاق بیاد ماندنی داشته باشید. شما با مشاهده ی عکس ماشین عروس شاسی بلند و مدل تزیینی که مد نظرتان است می توانید طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید و سفارش دهید تا برایتان آماده کنند. مدل ماشین عروس ، شاسی بلند انتخاب عروس و دامادهایی است که تصمیم دارند برای این شب رویایی ماشینی شیک انتخاب کنند. عروس و داماد های عزیز برای انتخاب ماشین عروس شاسی بلند امکان اجاره ی ماشین بی ام را دارند. شیک ترین ماشین ها با قیمت مناسب برای اجاره موجود است. این مدل ماشین هم مثل سایر مدل های ماشین شاسی بلند با امکان رزرو و مشخص نمودن نوع تزیینات با جدید ترین مدل ها با قیمت بسیار مناسب در اختیار عروس و داماد های عزیز قرار می گیرد. تزیینات ماشین عروس برای زوج های جوان، مهم تلقی می شود.

قیمت سورنتو ۲۰۱۷ فول در بازار کشور حدود ۷۲۰ تا ۷۸۰ میلیون تومان است. اما نوسانات و افزایش قیمت خودرو در یکسال اخیر باعث شد قدرت خرید برای بخش بزرگی از شاسیبلند سوارها با کاهش مواجه شود. در نمای ظاهری کیا سورنتو از زبان طراحی جدید کیا بهرهمند شده است که باعث شده طراحی این خودرو شکیل و عامهپسند باشد. طراحی نمای جلو و عقب شما را یاد محصولات مینیماینر میاندازد. کیا اسپورتیج جدیداز نظر ظاهری چندان مانند سه نسل قبلی جذاب و جوان پسند نیست ولی طراحی قابل قبولی دارد. کیا اسپورتیج یک کراساوور شهری است پس نباید توقع استفاده آفرودی از آن را داشته باشید. کیا سورنتو یک شاسی بلند پرطرفدار و محبوب در کره محسوب میشود. این ماشین به تعبیر برخی ماشین شاسیبلند محسوب میشود و در واقع یک کراساوور است. نسل اول آن در سال ۱۹۹۳ و نسل دوم و سوم به ترتیب در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۰ معرفی شدند. نسل دوم این خودرو در سال ۲۰۱۶ بر روی خط تولید قرار گرفت. با توجه به اینکه شب عروسی برای هر کسی خاطره ای تکرار نشدنی است بسیاری از زوج ها تمایل دارند این مراسم با شکوه بر گزار شود.

این مرکز امکان انتخاب مدل ماشین عروس شاسی بلند را برای زوج ها فراهم آورده است تا با ماشین های شاسی بلند ، جشن خود را خاطره انگیز مجله خبری mycarrental نمایند. سانگ یانگ تیوولی محصول خاصی است که افراد با سلیقههای خاص را به خود جلب میکند. قیمت سانگ یانگ تیوولی در بازار کشورمان در تیپ فول آرمور حدود ۳۳۵ تا ۳۵۵ میلیون تومان است. در سال ۲۰۱۵ این خودرو شاسیبلند کرهایی وارد بازار جهانی از جمله بازار کرهایی پسند ایران شد. نسل اول کیا سورنتو در سال ۲۰۰۲ و نسلهای بعدی در سالهای ۲۰۱۰ و ۲۰۱۵ معرفی شدند. این شاسی بلند نخسین بار در سال ۲۰۱۰ طی همکاری مشترک دو خودروساز بزرگ رنو و داچیا معرفی و تولید شد. رنو داستر یا داچیا داستراولین، محصول مشترک میان رومانیها و فرانسویهاست. رنو در کولئوس جدید از طراحی بدنه بسیار زیبا، مدرن و هماهنگ استفاده کرده است. این زبان طراحی باعث شده، کولئوس جزو زیباترین خودروهای وارداتی کشور باشد.

ابعاد بزرگ این مدل خودروها در کنار استایل خاصی که به شما در حین رانندگی میدهد، از جمله دلایل دیگری است که میتوان پرطرفدار شدن روز افزودن خودروهای شاسی بلند را به آنها نسبت داد. کولئوس شاسیبلند جدید از همکاری رنو و نیسان شکل گرفته است، این پلتفرم در خودروهای دیگری چون رنو کجار و نیسان ایکس تریل مورد استفاده قرار گرفته است. نتیجه اینکه، سبد انتخاب برای خرید یک ماشین شاسیبلند در ایران کوچکتر شده است. یک مرکز خدمات اجاره آنلاین ، ماشین عروس شاسی بلند را نه باهدف اجاره ی وسایل حمل و نقل، بلکه با این هدف که نقش مهمی در سبک کلی و مد روز عروسی نیز داشته باشد با تزیین دقیق و عالی و مطابق مد روز در اختیار زوج های جوان قرار می دهد. همچنین با ارائه ی برترین سرویس ها، شیک ترین مدل های ماشین عروس ، زیباترین مدل های ماشین عروس همراه با تزیینات جدید ، شیک و حتی فانتزی از سایر خدماتی است که در اختیار عروس و دامادها قرار می دهیم.