نرم‌ افزار خدمات پس از فروش نرم افزار ERP ایرانی «پگاه سیستم»

نرم افزار گارانتی و خدمات پس از فروش با امکان تعریف روال و امکانات متعدد خدمات شبکه دیگر. نرم افزار ارسال و دریافت SMS با امکان اتصال به قسمتهای مختلف برنامه… در زیر چند نمونه از مزیت‌های این نرم افزار حسابداری را به‌صورت خلاصه برایتان شرح می‌دهیم. امروزه بسیاری از فروشندگان تجهیرات کامپیوتری علاوه بر فروش حضوری، اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود می‌کنند؛ بنابراین سعی کردیم تا نیازهای شما را در طراحی بسته‌های نرم‌افزاری در نظر بگیریم. محیط کاربری آسان این نرم‌افزار باعث شده تا صاحبان کسب‌وکار و افرادی که دانش حسابداری ندارند به‌راحتی بتوانند اطلاعات مالی خود را در نرم‌افزار ثبت و تحلیل کنند.

  • همین موضوع باعث شده است که اغلب نرم افزارها دارای قابلیت تحت شبکه نیز باشند همین قابلیت با این وجود که بسیاری از کارها را آسان کرده است اما باعث شده است تا امنیت نرم افزارهای تحت شبکه نیز به عنوان اصل اساسی برای این نرم افزار تبدیل گردد.
  • از اتوماسیون اداری تحت وب امکاناتی نظیر ساماندهی فرآیندهای سازمانی،انجام مکاتبات اداری به شکل الکترونیک در هر نقطه جغرافیایی و در هر زمان، سهولت کاربری ، امنیت کاری بالا ، پیگیری دقیق وظایف ، مدیریت سریعتر کارها و جلسات و…
  • پرتال تحت وب در فضای ابری، با اپلیکیشن‌های فروش مالتی پلتفرم، به کاربران اجازه فعالیت شبانه‌ روزی از هر نقطه جغرافیایی را می‌دهد.
  • این موضوع در مورد کامپیوتر‌‌های قدیمی نیز صدق ‌می‌کند که در صورت سرویس اساسی‌ می‌توانید این حرکات را روی آن پیاده کنید.
  • این پروسه به صورت مداوم میان مشتریان یا خدمات گیرندگان و کارشناسان درجریان است.

نصب و راه‌اندازی لوازم جانبی کامپیوترمانند پرینتر، اسکنر، وبکم و غیره برای افرادی که دانش کمی در زمینه کامپیوتر دارند مشکل است و اغلب باعث سردرگمی آنها خواهد شد. از آن جایی که امروزه در بیشتر اداره‌ها و سازمان‌ها تمامی کار‌ها وابسته به کامپیوتر است از اصلی‌ترین راهکار‌ها برای این مکان‌ها استفاده از سرور شبکه‌ می باشد. این روند مهم ترین عامل در سیستماتیک کردن سازمان‌ها و ادارات بوده و بخش مهمی از روند کار آن ها را تشکیل‌می دهد.

نرم افزار حسابداری ظروف یکبار مصرف

نرم‌ افزار خدمات پس از فروش نرم افزار ERP ایرانی «پگاه سیستم»

سفارش شما چه بصورت اینترنتی از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آچاره و یا چه بصورت تلفنی به رایگان ثبت می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل نیز پشتیبانی آچاره همواره در کنار شماست. باید تمام ویژگی ها و سازگاری را برای کار در هر مکان و در هر زمان داشته باشد. به این ترتیب می توان از آن در انواع دستگاه ها مانند گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها استفاده کرد.

به کمک این سیستم درخواست پشتیبانی از سمت مشتری به طور خودکار برای شخص مناسب ارسال شود. در نتیجه زمان انتظار مشتری کاهش می‌یابد و خدمات کارآمدتر باعث رضایت مشتری‌ها می‌شود. این سیستم‌ها امکان پاسخ‌دهی به ایمیل‌ها یا ارسال ایمیل حاوی اطلاعات مورد نیاز مشتری‌ها را به طور خودکار فراهم می‌کنند. در نتیجه خدمات ارائه شده باعث حفظ رضایت مشتری و در نهایت رشد کسب‌وکارتان می‌شود. به عبارت دیگر این سیستم کمک می‌کند تا کسب‌وکارها بر اساس نیاز مشتری‌ها رشد و توسعه پیدا کنند.

چرا نرم افزار فروش خدمات قیاس

مشتری هشدارهای خدمات را در قالب اعلان های نرم افزار و پیامک دریافت می کند. دسترسی به نسخه های جدید محصولات راه دیگری است که شرکت می تواند وفاداری را در مشتریان خود ایجاد کند. بسیاری از سازندگان خودرو، مانند تویوتا یا اشکودا، شرایط ویژه ای را در خدمات خود ارائه می‌دهند تا مشتری بتواند مدل خودروی نسل بعدی را با قیمت پایین ‌تری خریداری کند. در صورت اقدام به ورود در ساعات غیر مجاز، از دسترسی کاربر به نرم افزار جلوگیری به عمل آمده و پیغام مناسب برای او نمایش داده می شود. این ویژگی می تواند در ساماندهی به دسترسی و قابل پیگیری بودن آن، به مدیریت مجموعه کمک شایان توجهی نماید.

پروژه های نرم افزار شبکه افزار