نرخ بیمه بدنه مقدار مشخصی ندارد

با ازکی میتوانید استعلام آنلاین بیمه بدنه را در کوتاهترین زمان بگیرید و خدمات شرکتهای مختلف را با هم مقایسه کنید. خدمات و پوششهای بیمه بدنه در شرکتهای بیمه مختلف، متفاوت است و همین امر انتخاب بیمه بدنه را برای صاحبان ماشینها دشوار میسازد. در چند سال اخیر، بعضی از شرکتهای بیمه امکان ویژهای برای خسارت بیمه بدنه در نظر گرفتهاند به نام خسارت سیار. به یاد داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه، تخفیفهای عدم خسارت بیمه بدنه هم منتقل میشوند و تنها باید دوباره بازدید خودرو انجام شود. در اکثر شرکتها حق بیمه ماشینهای قدیمی بیشتر است. شرایط صدور بیمه بدنه برای خودروهای فرسوده و قدیمی در شرکتهای مختلف متفاوت است. در بازدید بیمه بدنه وضعیت ماشین بررسی میشود و میتواند روی حق بیمه بدنه هم تاثیر بگذارد. در دو حالت خسارت کلی برای ماشین در نظر گرفته میشود. از طریق این پوشش خسارت ناشی از شکست شیشه که به علت تغییر دما یا متراکم شدن هوای داخل خودرو رخ دهد، جبران میشود. در این پوشش در صورتی که خودرو به علت خطرات تحت پوشش بیمه بدنه قابل استفاده نباشد و در تعمیرگاه متوقف بماند، خسارتی به صورتی روزانه به آن پرداخت میشود. در خسارتهای جزیی بیمه بدنه تا ۱۵ روز بعد خسارت پرداخت میشود.

اگر خودرو به دلیل حادثه قابل استفاده نبوده و برای تعمیر در تعمیرگاه متوقف باشد، روزانه حداکثر به مدت ۳۰ روز مبلغی به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به بیمه گذار پرداخت میشود. درواقع در بیمه بدنه پرداخت خسارت بر اساس ارزش واقعی خودرو در زمان خرید بیمهنامه انجام میشود. همه خسارتهای ناشی از پاشیده شدن مواد اسیدی و یا رنگ و مواد شیمیایی بر روی بدنه خودرو، شامل این پوشش اضافی میشوند. ازکی با فراّهم کردن امکان مقایسه همه جانبه شرکتهای مختلف بیمه به شما کمک میکند تا بهترین بیمه مجله خبری mycarrental بدنه را بخرید. با توجه به گران بودن خودرو و قطعات آن خرید بیمه بدنه برای همه ضروری است. یکی از معیارهایی که بسیاری از افراد در زمان خرید بیمه بدنه به آن توجه میکنند، پایین بودن قیمت بیمه نامه بدنه است. در برخی از شرکتهای بیمه و برای مبالغ پایین خسارت، چک خسارت همان موقع به بیمهگذار پرداخت میشود. در صورت بروز خطرات اصلی، خسارت باطری و لاستیکهای خودرو هم تا 50 درصد قیمت نو قابل پرداخت است. تخفیف خودرو صفر کیلومتر: تخفیف خودروی صفر کیلومتر بین 20 تا 30 درصد در نظر گرفته میشود. همچنین پوشش افت قیمت خودرو برای زمانی است که خودروی شما به خاطر خطرات تحت پوشش بیمه آسیب ببیند و از قیمت آن کاسته شود یا اصطلاحا دچار افت قیمت شود.

به همین دلیل استعلام بیمه بدنه خودرو و مقایسه خدمات و قیمت بیمه بدنه در شرکتهای مختلف به بیمه گزار کمک میکند تا بهترین بیمه آنلاین خودرو را تهیه کند. تخفیفهای بیمه بدنه به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم میشود. پوششهای بیمه بدنه به دو دسته پوشش های اصلی و پوشش هایاضافی تقسیم میشوند. مقدر خسارتهای جزئی بیمه بدنه با توجه به قیمت لوازم آسیب دیده و دستمزد محاسبه میشود. به خاطر حوادث مشخص شده در بیمه بدنه، ماشین طوری آسیب ببیند که هزینه تعمیر و تعویض بخشهای آسیب دیده از ۷۵٪ قیمت روز خودرو بیشتر باشد. بیمه بدنه در شرکتهای مختلف بیمه پوششهای متنوعی دارد و از طرفی برخلاف بیمه شخص ثالث، حق بیمه بدنه در شرکتهای بیمه متفاوت است. عوامل مختلفی مانند قیمت، توانگری مالی شرکتهای بیمه، پوششها، نحوه پرداخت خسارت، تخفیفها و تعداد شعبهها بهترین بیمه بدنه را مشخص میکنند. شخص بیمهگذار میتواند با پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان حق بیمه بدنه به شرکت بیمه، وسیله نقلیه خود را در برابر خطراتی که ممکن است برای ماشین به وجود بیاید، بیمه کند. این محدودیت در شرکت بیمه ایران ۱۵ سال است و تقریبا هیچ شرکتی ماشینهای بالاتر از ۲۰ سال ساخت را بیمه نمیکند.

در کنار پوششهای اصلی یک سری پوشش اضافی هم توسط شرکت های بیمه ارائه میشود که شما میتوانید در زمان خرید بیمه بدنه به دلخواه انتخاب کنید. اگر برای استعلام بیمه بدنه از سایت ازکی و یا مشاورین ازکی استفاده کنید، به راحتی میتوانید از تمامی تخفیفهای ارائه شده اطلاع داشته باشید و خرید بیمه بدنه با بهترین قیمت را سریع و ساده انجام دهید. اگر شما هم به دنبال ارزانترین بیمه بدنه هستید باید شرکت بیمهای را انتخاب کنید که تخفیف بیشتری ارائه میدهد. بعضی از شرکتها ماشینهای بالای ۱۰ سال ساخت را بیمه نمیکنند. بیمه بدنه یکی از انواع بیمه خودرو است که خرید آن الزامی نیست. ازکی تمام فرآیندهای بازدید بیمه بدنه و حتی دریافت خسارت آنلاین بیمه بدنه را هم برای شما فراهم کرده است تا با خیال آسوده انتخاب و خرید بیمه بدنه را انجام دهید. در صورت انتخاب این پوشش، شرکت بیمه موظف است معادل خسارت قابل پرداخت بابت افت قیمت ماشین را به بیمه گذار پرداخت کند. بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث اختیاری است و یکی از انواع بیمهای است که اموال وسیله نقلیه را بیمه میکند. اگر بیمهگذار بخواهد در خارج از این شرایط بیمه بدنه خود را فسخ کند، شرکت بیمه حق بیمه را کوتاه مدت خساب میکند و باقی مبلغ را به بیمهگذار برمیگرداند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری mycarrental ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.