نحوه محاسبه هزینه طراحی داخلی

در بازسازی حمام و سرویس بهداشتی منزل در صورتی که کارشناسان امور بازسازی بعد از بازدید تشخیص دادند که بایستی تاسیسات و شیرآلات تعویض گردند بهتر است این کار انجام شود هر چند که جا به جایی تاسیسات و تعویض شیرآلات و لوله ها هزینه بسیاری را در بر دارد به ویژه اگر این جا به جایی ها از دیواری به دیوار دیگری باشد! در واقع اگر به دنبال تغییر بزرگ در خانه قدیمی خود هستید به سه بخش باید توجه ویژه کنید کف، دیوار و سقف خانه. البته واضح است بازسازی خانه قدیمی نسبت به بازسازی دکوراسیون داخلی یک خانه هزینه بالاتری را برای شما در پی دارد. برای مثال عرض میکنم، شما میتوانید میز جلو مبلی را کنار بگذارید و به جای آن از دو پاف استفاده کنید. شما می توانید به جای صرف هزینه های زیاد برای خرید خانه جدید از بازسازی منازل استفاده کنید.

مبلمان ها و صندلی ها و وسایل بیشتر جنبه کاربردی دارند. در اتاق خواب مستر بهتر است که فرش از هر سمت تخت به اندازه ۴۵-۵۰ سانتی متر بزرگتر و بیشتر باشد. اتاق خواب مستر یا Master Bedroomپدیدهای بسیار جذاب در ساخت و ساز به سبک مدرن بود، که توانست در زمانی کم، توجه طراحان، معماران، مجریان و مخاطبان خرید خانه بسیاری را به سوی خود جلب کند. حتما مطلب ایل خانه، همنشینی مدرن خانواده ایرانی را در چیدانه خوانده اید و با پروژه ایل خانه آشنا شده اید، شاید برای تان جالب باشد تا با گروهی که این پروژه راطراحی کرده آشنا شوید. سعی کردیم شما را با سادترین راهکار برای بازسازی داخلی منزل و بازسازی دکوراسیون داخلی با کمترین هزینه آشنا کنیم، واضح است که ایده های بیشماری برای بازسازی و تغییر دکوراسیون وجود دارد، بنابراین چه فرصتی بهتر از این که شما نیز تجربیات جذاب خودتان در این باره با ما در بخش نظرات در میان بگذارید تا در بروز رسانی های بعدی این مطلب از آنها استفاده کنیم. برای آشنایی بیشتر با دیوار تاکید میتوانید بر روی آن کلیک کنید و همه چیز را در مورد آن مطالعه نمایید. گالری عکس ایدهی خلاقانهای برای پوشاندن یک دیوار ناخوشایند یا احیا کردن یک گوشهی بدون استفاده از منزل است.

هر چقدر هم طرح شما لوکس و حرفه ای باشد ، اگر متناسب با بودجه ی کارفرما نباشد ، قابل اجرا نیست . در محیط پیرامون همهی ما وسایل کوچکی هستند که به ظاهر بیاهمیت بهنظر میآیند، اما در دسترس بودنشان مهم است و تاثیرشان در بههمریخته نشان دادن دکوراسیون قابل انکار نیست. با اینکه رنگها بیشتر وابسته به سبک دکوراسیون هستند اما هیچ اجباری وجود ندارد و پیشنهاد میکنیم که رنگهایی را انتخاب کنید که فضا را برای شما دلپذیرتر میکنند. هزینه بازسازی ویلا هزینه بازسازی دکوراسیون داخلی خانه با توجه به متراژ خانه و سطح کار آن متغیر می باشد، اما شما نگران نباشید که با وجود مجموعه اویم شاهانه و خدمات نامحدود آن انجام این کار برای شما بسیار آسان خواهد شد و شما از انجام پروژه خود به صورت بی نظیر و با قیمت کم، شیفته دکوراسیون خانه خود خواهید شد و به جذابیت و ارزش این کار پی خواهید برد. بطور کلی طراحان داخلی یا شرکت دارند و یا زیر مجموعه یک شرکت هستند و یا اینکه به صورت مستقل و بدون دفتر کار، فعالیت میکنند که این موضوع دلیل بر بی کیفیت بودن کارشان نیست اما طبیعتا تعرفه دستمزد پایین تری خواهد داشت. با این که جامعه پیشرفت کرده است؛ اما هنوز هم این روش در دکوراسیون های داخلی منازل مورد استفاده قرار می گیرد؛ زیرا دوام و زیبایی رنگ ها بهتر از محصولات بروز می باشد.

معمولا هر اتاقی با هدف خاصی طراحی میشود و کاربرد منحصربفرد خود را دارد. هدف ما این است که فضای داخلی خانه شما را بازتابی از شخصیت شما بسازیم. چرا که برای طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه کافیست سلیقه و علایق افراد صاحب خانه سنجیده شود ، ولی برای طراحی داخلی یک اداره ، هم سلیقه ی مدیر اداره دخیل است و هم باید طراحی انجام شده برای عملکری که اداره دارد مناسب باشد . شلف های دیواری، باکس های تزئینی و انواع دکوری ها ابزار مناسبی برای استفاده در نقاط مختلف منزل می باشند که امروزه نمونه های چوبی و ام دی اف آن در بازار وجود داشته و علاوه بر کارآیی بالای این نوع وسایل، جلوه زیبایی در منزل ایجاد خواهند کرد. کارشناسان ما آماده اند تا در زمینه برندها، سطح کیفی و درجه بندی های بازار شما را راهنمایی نمایند. تا وقتی هماهنگی و اتحاد میان عناصر وجود نداشته باشد نمی توان گفت دکوراسیون داخلی از سبک خاصی پیروی می کند و نمی توان آن را طراحی ای لوکس و حرفه ای دانست .

و جود دیوارهای زیاد و جدا کردن اتاقها از هم به قیمت افزایش تعداد اتاق یک ساختمان نتیجهای جز تاریک و تنگ نشان دادن فضای آپارتمان شما نخواهد داشت. زیرا با انعکاس نور در خود باعث روشن تر کردن و بزرگ نشان دادن آشپزخانه می شود. زیرا تمامی نور را به خود جذب و به داخل خانه نشر می دهد. لامپ های ال ای دی خطی بدنه ای باریک و بلند دارند تا به راحتی در همه جا نصب شوند و نور یکدست و زیبایی را ایجاد کنند. مشتریان وظیفه داشتند سبک داخلی و عربی نئوکلاسیک را با هم ترکیب طراحی داخلی چوب خانه کنند. همچنین باید دقت کنید که هزینه های طراحی و اجرای سبک های نئوکلاسیک و کلاسیک به دلیل سختی کار بیشتر، از سبک های مدرن بیشتر است. توجه به روشنایی اتاق به عنوان یکی از مهمترین اصول طراحی داخلی منزل شناخته میشود. یکی از روشهای مدیریت فضا در دکوراسیون خانه های کوچک استفاده از جاهای پرت و غیر قابل استفاده همچون کنج دیوارها، کنار چارچوب درها، کابینت های آشپزخانه و.. اما همه ی این هزینه ها و طراحی با توجه به بودجه ی کارفرما صورت می گیرد و مشخصا هر چقدر بودجه ی کارفرما بیشتر باشد دکوراسیون اداری هم لوکس تر و حرفه ای تر خواهد بود و دارای جزییات قابل توجه بیشتری خواهد بود .

یک چیدمان درست و بی نقص می تواند یک فضای کوچک را بزرگ تر نشان بدهد و برای افراد ساکن در آن احساس آرامش و راحتی بیش تری بیاورد. اگر ساکن آپارتمان کوچکی هستید، مسلماً یک سری محدودیتها در بازسازی دکور و فضای خانه دارید. اما در بازسازی دکوراسیون داخلی تنها دکوراسیون خانه را با استفاده از تکنیک ها و لوازم مدرن خانه را به صورت شیک و لوکس تغییر می دهند و بازسازی می کنند. امروزه استفاده از ال ای دی های رنگی در محیط خانه کوچک بسیار رایج شده است، اما برای این که بخواهید، دکوراسیون داخلی آپارتمان 100 متری خود را به بهترین نحو انجام دهید، بهتر است از منابع نوری با رنگ روشن همچون سفید بهره گیری کنید. با استفاده از آنها یک تیر را به دو نشان خواهید زد؛ هم فضا مرتبتر بهنظر میآید، و هم عناصر رنگی و جذابی به محیط اضافه میشود. ۶۰-۳۰-۱۰ یکی از قوانین کاربردی و عالی برای ترکیب رنگها در دکوراسیون منزل میباشد که به شما کمک میکند، طرح رنگی خود را به آسانی ایجاد کنید. دکوراسیون مخصوص به خود را دارد ، اگر بخواهیم طراحی ای انجام دهیم می تواند برای اجرا هزینه های متفاوتی را شامل شود .

در طراحی سعی نکنید که از پیاده سازی یک سبک خاص پیروی کنید. یک طراح باید آن ها را به درستی درک کند و توانایی این را داشته باشد که به خوبی از آن در فضا استفاده کند و در پلان ها آن را پیاده کند. تغییر این بخش ها کمی هزینه بر هستند اما نتیجه آن شما رو شگفت زده خواهد کرد. زیرا این افراد با داشتن دانش، تجربه و مهارت چندین ساله در این زمینه، بهتر از هرکسی می دانند که صاحب خانه از بازسازی دکوراسیون داخلی خانه دقیقاً چه انتظارات و خواسته هایی دارد تا بتوانند با ایجاد تغییرات در سوال و بازسازی دکوراسیون داخلی آن افراد را از نتیجه مطلوب و تغییراتی چشمگیر شگفت زده کنند.

طراحی آشپزخانه: پس از سالن نشیمن، آشپزخانه به عنوان مهم ترین بخش خانه به حساب می آید، به گونه ای که بسیاری از طراحی ها و کارشناسان آشپزخانه را به عنوان قبل تپنده هر خانه معرفی می کنند. طراحی دکوراسیون خانه کوچک در متراژ ۳۰ تا ۵۰ متر مربع ، طرفداران زیادی دارد و با گران شدن مسکن هر روز به این تعداد افزوده می شود . ترکیب رنگی سبز آبی و سفید در فرش کوچک اتاق و نیز ساعت دیواری حفظ شده است. قانون ۶۰-۳۰-۱۰ رویکردی بسیار ساده میباشد که بیشتر طراحان داخلی برای ایجاد تعادل رنگی در فضا از آن استفاده میکنند.

تاکید: برای تاکید روی یک شی خاص مثل یک تابلو نقاشی بکار برده میشود. در بخش قبل گفته شد که برای زیبا سازی دیوارها گزینه های مختلفی مثل کاغذ دیواری، استیکرهای دیواری، رنگ های مختلف و… طرحی که شما برای کاغذ دیواری انتخاب می کنید باید متناسب با سبکی که برای دکوراسیون داخلی اداره تان انتخاب کرده اید باشد و کاملا با هم هماهنگی داشته باشند . شما باید با توجه به عملکرد اتاق، مبلمان مناسب آن را انتخاب کنید تا بتوانید استفاده حداکثری از اتاق داشته باشید. این موضوع بهخصوص هنگامی اهمیت مییابد که مثلاً پس از ازدواج یا نقلمکان به یکخانهی بزرگتر به دنبال تلفیق سبکهای طراحی داخلی باشید. توجه داشته باشید که آینه ها با قابی چوبی و زیبا مزیین شده باشند.

با توجه به جابجایی تمام لوله ها و تأسیسات سرویسها پس از جابجایی، مبلغ ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بصورت کنترات و دستمزد همراه با جنس برای اجرای تأسیسات آب و فاضلاب و نصب شیر آلات این پروژه در نظر گرفته شده است. یک طراح داخلی در صنعت ساختمان را می توان به برنامه ریز مراسم عروسی تشبیه کرد زیرا درست مانند یک برنامه ریز مراسم که بر کار عکاسان و فیلمبرداران، گروه تدارکات، نوازندگان و غیره نظارت دارد تا یک شب رویایی برای شما رقم بزنند نقش مهمی در تحقق بخشیدن خانه رویایی شما دارد. ارتباطات، تجربه و سوابق یک شرکت طراحی داخلی میتواند در ارائه یک گروه پیمانکار درجه 1 تا درجه 3، برای کارفرما موثر باشد. در این بخش به بررسی بازسازی خانه ۱۰۰ متری در منطقه پاسداران تهران توسط گروه بازسازی خانه میپردازیم. در ارتباط با سقف نیز انواع مختلف سقف کاذب مخصوص سرویس بهداشتی، آشپزخانه و اتاق وجود دارند که بسته به سلیقه کاربر میتوانند جلوه ی ویژه ای به خانه شما ببخشند.

اگر می خواهید فضای کوچک خانه تان بزرگتر و دلربا تر دیده شود حتما باید از رنگهای روشن در رنگ آمیزی دیوار ها استفاده کنید. شما میتوانید رنگ دوم خود را در تزئینات پردهها، صندلی تاکید، روتختی، مبلمان و یا به عنوان دیوار تاکید در اتاقهای نشیمن و پذیرایی بکار ببرید. برای اتاق نشیمن، این رنگ میتواند به عنوان رنگ کوسنها، لوازم تزئینی و جانبی و همینطور آثار هنری بکار برده شود. خطوط عمودی کمک میکنند ارتفاع فضای شما بلندتر و باریکتر بنظر برسد و در سبکهای دکوراسیون سنتی و رسمی زیاد بکار برده نمیشوند. برای اینکه فضای شما یکنواخت بنظر نرسد، میتوانید از دیوار تاکید کمک بگیرید. مخصوصا دیوارهایی به رنگ سفید و جفت کردن مبلمان به همان رنگ راهی ساده و آسان است که باعث میشود هر فضای کوچکی بزرگتر و روشنتر بنظر برسد. بعد از مشخص کردن نقطه کانونی شما میتوانید مبلمان خود را دور آن بچینید و دکورتان را راحتتر تکمیل کنید. سومین مورد مهم قابل ذکر این است که حتما کارفرما مشخص کند بودجه اش چقدر است.

بدون شک همه ما علاقه مند هستیم از قیمت نهایی اطلاع داشته باشیم تا با یک حساب سر انگشتی تصمیم به استفاده از یک طراح داخلی برای منزل خود بگیریم. در چنین دنیایی سپردن طراحی داخلی منزل، محیط کار و هر فضای دیگر به افرادی که در رشته خود بهترین هستند توصیه ای هوشمندانه است که با جلوگیری از آزمون و خطاهای کوچک و بزرگ مانع هدر رفتن پول و زمان شده و بی شک حاصل کار این متخصصان چشم نوازتر از آن چیزی خواهد بود که بتوانید تصور کنید. ساده بودن طراحی صرف نظر از کم هزینه بودن دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز می باشد یکی از این ویژگی ها خلق ایده های کم هزینه و دوست داشتنی در تزئینات و قفسه های دکوری در خانه است. تا جای ممکن از خرید و استفاده از لوازم با رنگ های مات و تیره خودداری کنید این رنگ ها فضای شمارا خفه کرده و کوچکتر از حد واقعی نشان میدهد. نورپردازی مانند تیز آخری است که باید با دقت تمام انجام شود تا همه چی خوب به سرانجام برسد .