معرفی ماشین های لوکس جهان «10 خودرو لاکچری دنیا

ترکیب سیستم 4WD و سرعت بالا، تبدیل به ترکیبی استثنایی برای این ماشین لوکس شده است. از ویژگیهای بارز آن، میتوان به بی سر و صدا بودن و راحتی مجله خبری mycarrental آن اشاره کرد. جدیدترین نسل از آن، مانند سلاحی ترسناک برای رقبایش است. در عین حال باید با بهره گرفتن از آخرین تکنولوژی و رابط کاربری مناسب، برای بسیار از افراد مانند یک دفتر کار متحرک عمل کنند و به همان اندازه کامل باشند. در واقع شاید بنز کلاس S به اندازه جگوار ایکس جی (Jaguar XJ) از لحاظ بصری جذاب و گیرا نباشد، اما بسیاری معتقدند که رانندگی با آن تجربیاتی به همراه دارد که بسیار از ظاهر دیگر ماشینهای لوکس جذابتر است. رانندگی با این هاچبک بزرگ پنج در، بسیار جذاب و لذت بخش است. با استفاده از بدنه باکیفیت، تکنولوژی روز دنیا و یک موتور قوی، این محصول تبدیل به یک غول لوکس و جذاب تبدیل شده است. همچنین داشتن عملکرد خوب و حس و تجربه آرام به هنگام رانندگی و سفر با این مدلها، اهمیت بسیار زیادی دارد. بدنه سنگین و وزین آن، برای رانندگی در جادههای خشن و ناملایم مناست است، به گونهای که اصلا ناملایمات جاده را احساس نمیکنید.

اگر درباره فضای داخل کابین میپرسید، باید بگوییم که فضای جادار آن، به صندلیهای بسیار راحت مزین شده است. کابین آن، طراحی کم و بیش معمولی دارد، اما در آن احساس راحتی میکنید. بی ام و تنها برندی است که بیش از یک جایگاه را در این لیست به خود اختصاص داده است. از نظر برخی، این مدل بیش از اندازه سنگین است. جایگاه راننده به اندازهای راحت و درجه یک است که راندن خودرویی با این اندازه را برایتان بسیار آسان میکند. موتور شش سیلندر این مدل لوکس، با استفاده از سیستم AWD، نیرو را به هر چهار چرخ منتقل میکند. با اینکه این مدل بزرگ و سنگین است، اما در جاده به خوبی وزن خود را مدیریت میکند. بنابراین وزن زیاد این ماشین محبوب، تنها نقطه ضعف آن است. این مدل از بسیاری از ماشینهای الکتریکی دیگر محبوبتر است. به دورهای رسیدهایم که انواع این محصولات را، مانند ماشینهای بزرگ، کوچک، سریع و… مانند اکثر مدلهای این لیست، این محصول هم با پیشرانههای مختلفی ارائه میشود که همگی قوی و باکیفیت هستند. اکثر افراد هم بیشتر شیفته همین پرستیژ هستند، نه چیزهای دیگر.

اکثر این ماشینها بزرگ و جادار مانند برخی از لیموزینها، شاسی بلندها و بعضی از خودروهای مجله خبری mycarrental سدان هستند. فاصله بین چرخهای این محصول درست مانند سری ۷ است. اولین مدل از بی ام و سری ۷ در سال ۱۹۷۷ وارد بازار شد و همواره در سایه مرسدس بنز زندگی کرده است. تکنولوژی استفاده شده در این محصول حتی از مرسدس کلاس S هم پیشرفتهتر است. در واقع، ماشینهای لوکس باید سمبل راحتی و کلاس باشند. منتقدان باور دارند با اینکه این مدل بسیار جذاب و باکیفیت است، اما گرما و فضای داخلی دوست داشتنی مرسدس S کلاس را ندارد. فضای داخلی آن جادار بوده و از متریال اعلایی در ساخت آن استفاده شده است. همانطور که میدانید، این مدل محصول یکی از پایه گذاران ساخت خودروهای الکتریکی در عصر مدرن است، یعنی ایلان ماسک. این مدل که هفت سرنشین را در خود جای میدهد، یکی از افتخارات مهندسان و طراحان آلمانی است.

شاید متریال استفاده شده در آن به کیفیت محصولات مرسدس بنز و بی ام و نباشد، اما قطعا از طراحی جذاب و گیرایی برخوردار است. معیار سنجش کیفیت این ماشینهای جذاب، تنها قیمت بالا یا استفاده از آخرین تکنولوژی روز در هنگام ساخت آن نیست، بلکه پرستیژ و کلاسی است که به همراه دارند. حتی اگر مایل یا قادر به تهیه یک خودروی لوکس نباشیم، باز هم از دیدن طراحی ظریف و زیبای آن لذت برده و این ماشینهای زیبا را تحسین میکنیم. به عقیده برخی از منتقدان، تکنولوژی استفاده شده در این مدل، به خوبی مدلهای هم سن و سالش نیست، اما همچنان نفسگیر است. با این ماشین، احساس میکنید که خاص هستید و در پایان روز حس خوبی خواهید داشت. جالب است که این خودرو در لیست خودروهای لوکس ۲۰۱۹ در مقام هفتم قرار داشت و اکنون به عنوان دومین خودرو لوکس ۲۰۲۰ معرفی شده است. نسل خودورهای لاکچری آئودی، صنعت خودروسازی را به هنر و زیبایی مزین کردند. تمامی این ماشینها، محصولات برندهای معتبر و نام آشنای صنعت خودروسازی هستند، برندها و کمپانیهایی که سالها است در عرصه طراحی و ساخت خودروهای لاکچری حضور دارند و ثابت کردهاند که لایق اعتماد مشتریان هستند. با توجه به تکنولوژی و متریال استفاده شده در ساخت این مدل، LS یک خودروی لوکس استاندارد است.