معرفی خودروی جدید به بازار

به گزارش 9 صبح؛ ایران خودرو به زودی برنامه عرضه هایما S8 را کلید می زند. براساس اعلام مدیر عملیات این خودروساز قرار است برنامه فروش هایما S8 را همسو با افزایش ظرفیت تولید این محصول افزایش دهد.

پناهی افزود: در حال حاضر محصول هایما S5 و S7 در سایت ایران خودرو خراسان به تولید می‌رسد و به‌زودی محصول جدید خانواده هایما به نام S8 به سبد تولیدات این شرکت افزوده خواهد شد.

آن طورکه این مدیر خودرویی می گوید قرار است ایران خودرویی ها این محصول جدید را در قالب فروش فوق العاده، فروش فوری و پیش فروش عرضه شود.

هایما S8 در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران در شهر آفتاب در اواخر اردیبهشت ماه در غرفه ایران خودرو حاضر بود و از آن رونمایی شد. با حضور این خودرو در سبد محصولاتی ایران خودرو جمع اعضای خانواده هایما به سه محصول خواهد رسید. هایما S5 و هایما S7 دیگر محصولات این خانواده محسوب می شوند. اعضای خانواده هایما تنها محصولات ایران خودرو هستند که جای خالی مدل های SUV و کراس اوور را در خطوط تولید این خودروساز پر می کنند.منبع

این خودروساز قصد دارد تا با توجه به استقبال مشتریان از این محصول برنامه ریزی برای افزایش ظرفیت تولید آن را در دستور کار قرار دهد.

مدیر عملیات ایران خودرو تاکید کرد تا پایان سال چند مرحله فروش فوق العاده، فوری و پیش‌‌فروش با موعد تحویل سه ماهه و با ظرفیت مناسب درنظر گرفته شده است. پناهی می گوید اجرای بخش‌نامه های فروش، سبب افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان خواهد شد.