معرفی بهترین شاسیبلندهای دو دیفرانسیل ارزانقیمت

اما نقطهضعف این خودرو هزینههای مالکیت بالا و مشکلات مربوط به قابلیت اطمینان است اما با یافتن نمونههای خوب هرگز از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. صرفنظر از بودجه خریدار، شاسی بلندهای زیادی وجود دارند که تواناییهای زیادی داشته و البته از نظر قابلیت اطمینان و هزینههای مالکیت نیز در وضعیت خوبی قرار دارند. برای مثال فضای بیش از حد نیازی برای ۷ نفر وجود داشته و کابین نیز کیفیت بالایی را نشان میدهد. نیازی به گفتن نیست که لندروور یک خودروی فوقالعاده عالی در آفرود بوده و البته در جاده نیز عملکرد مناسبی نشان میدهد. لندروور دیسکاوری ۴ همواره به مثابه چاقوی سوئیسی صنعت خودرو بوده است. این یک شاسیبلند مناسب است که اگرچه فاقد متریال بوکس یا دینامیک شاسی بلندهای ب ام و، آئودی و لندروور نیست اما هنوز هم ویژگیهای برجستهی خود را داراست. این دسته از خودروها در چند ده سال گذشته تغییرات زیادی داشته و از یک وسیله صرفاً کاربردی به محصولاتی شیک تبدیل شدهاند.

این خودرو حتی با پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتون متری هم عرضه شده است. اووک خودروی سال ۲۰۱۱ اتو اکسپرس شده و در این مدت موفقیت خوبی داشته است. کیا سورنتو یک شاسیبلند خوب برای افرادی است که به دنبال حداکثر فضای کابین و تجهیزات با مبلغی مناسب هستند. خرید یک شاسیبلند دو دیفرانسیل کارکرده بهترین راه برای لذت بردن از طبیعت بوده و مدلهای دستدوم زیادی در بازار وجود دارند که سلیقههای گوناگون را پوشش میدهند. دلایل زیادی برای انتخاب شاسی بلندها وجود دارد. شاید استایل عجیب آن در زمانی که بدانید قابلیتهای حرکت بالایی در زمینهای ناهموار دارد از یادتان برد. در عوض صاحب شاسیبلندی میشوید که دارای اشرافیت بالایی بوده و کمتر خودرویی این میزان تجمل را دارد. این خودرو تواناییهای بسیار گستردهای دارد. این خودرو به فرم ۳ و ۵ درب عرضه شده و مدلهای ۵ درب دارای فضای کابین مناسب و درعینحال طراحی چشمگیری میباشند. این کراس اوور فرمول برندهی طراحی خاطرهانگیز و فضای کابین زیاد را ارائه میکند. با فضای زیادتر از هاچبک ها، شاسی بلندها میتوانند به کار خانوادهها بیایند و البته طراحی بهتری هم در مقایسه با مینی ونها دارند. بله با قیمت یک اووک صفرکیلومتر شما میتوانید پشت فرمان یک رنجروور ۴ ساله با پیشرانه ۸ سیلندر ریلکس بنشینید.

در واقع به جز توانایی آفرود محدود، این خودرو در هر زمینهای میدرخشد. اگرچه برخی افراد از سیستم چهار چرخ محرک برای آفرود سنگین استفاده میکنند اما در بخش لوکس ماجرا مدلهایی وجود دارند که جایگزین مجله خبری mycarrental لیموزینهای لوکس میشوند. محبوبیت شاسی بلندها و کراس اوورها سال به سال افزایش مییابد و تقریباً همهی خودروسازان هماکنون تلاش میکنند تکهای از این کیک موفقیت را برای خود بردارند. این خودرو ایده آل خانوادههایی هستند که آخر هفتههای خود را به دل جنگلها میزنند. شاید رنگید کمی کوچکتر از محصولات اسطورهای جیپ باشد و زیرساخت آن به محصولات فیات مربوط شود اما رنگید توجهات را به خود جلب میکند. رنگید رقبایی همچون نیسان جوک، سوزوکی ویتارا و اشکودا یتی داشته اما رنگید قطعاً خودروی متفاوت و برجستهای است. SX-4 S-Cross شیکترین خودروی کلاس خود نیست اما صندوقی بزرگ و فضای کافی برای سرنشینان بالغ در عقب را دارد. اگرچه سورنتو فاقد تجربه رانندگی خودرویی همچون ب ام و X5 است اما شما یک قدبلند هفتنفره جادار با پیشرانهای دیزلی دریافت میکنید که دارای تجهیزات مناسبی همچون صندلیهای چرمی، سیستم تهویه مطبوع دو ناحیهای و ارتباط بلوتوث است. با وجود پیشرانه بزرگ دیزلی، یک گیربکس اتوماتیک نرم و یکی از بهترین موقعیتهای رانندگی از پشت فرمان، دیسکاوری خودرویی دوستداشتنی میباشد.

این خودرو در زمان صفر بودن یک کراس اوور به ابعاد قشقایی و با قیمت جوک بود و همین رویه در بازار دستدومها نیز صادق است. بخشی از موفقیت قشقایی مرهون بسیار خوب بودن خودش هم هیست زیرا فضای زیادی برای خانوادهها داشته و موقعیت راننده درست همانی است که از یک شاسیبلند انتظار میرود. قشقایی جزو برندگان بازی کراس اوورها بوده اما موفقیت زیاد آن تنها به خاطر این نیست که جزو اولین بازیگران کلاس میباشد. Q7 اولین شاسیبلند آئودی بود و اولینها همیشه بیشترین توجهات را به خود جلب میکنند. پاسخ این خودروساز به خانوادههای پرجمعیت مدل کانتری من ۲۰۱۰ بود که بزرگترین محصول مینی تا آن تاریخ بوده و همچنین اولین محصول مینی با ۵ درب و سیستم چهار چرخ محرک میباشد. اگرچه احیای مینی توسط ب ام و با موفقیت همراه شد اما این برند بریتانیایی نیازهای خانوادههایی را که نیازمند فضای بیشتر هستند را برآورده نکرده است. اگرچه رقبای جادارتر و لوکستر دیگری در بازار وجود دارند اما هیچکدام آنها به اندازه اووک سرها را به سوی خود برنمیگردانند. تجهیزات و فضای کابین زیاد باعث جذابیت بیشتر گرند چروکی شدهاند و وجود نشان جیپ هم به معنی توانایی آفرود بالاست. البته هزینههای مالکیت این خودرو کمی بالاست اما شکی وجود ندارد که رنجروور خودرویی آرام و نرم است که مناسب سفرهای طولانی و یدککشی میباشد.