مدل جدید پورشه به بازار آمد + عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا،  پورشه به تازگی از خودروی جدید کاررا T مدل ۲۰۲۳ رونمایی کرد تا ضمن اضافه کردن محصول جدید دیگری به خانواده‌ی پرجمعیت ۹۱۱، هیجان بیشتری را به خریداران ارائه دهد. پورشه ۹۱۱ کاررا T مدل ۲۰۲۳ در واقع همان کاررا استاندارد ولی مجهز به قطعات قدرتمندتر و وزن کمتر است که با گیربکس دستی سه پدالی برای یک تجربه رانندگی لذت‌بخش در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

2021-Porsche-911-Turbo-S-Dealer-5

پورشه برای این مدل جدید قیمت پایه‌ی ۱۱۶۶۰۰ دلار را در نظر گرفته که با اضافه شدن هزینه‌ی ۱۴۵۰ دلاری ارسال به مقصد، کاربران برای خرید ارزان‌ترین پورشه ۹۱۱ کاررا T مدل ۲۰۲۳ باید حدود ۱۱۸,۰۵۰ دلار هزینه بپردازند.

البته انتظار داریم پس از اضافه شدن آپشن‌ها در این خودرو، قیمت ۱۱۸ هزار دلاری آن نیز افزایش پیدا کند. به هر حال، هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت آپشن‌های این خودروی جدید مشخص نشده تا به افزایش قیمت آن پی ببریم. حرف «T» مخفف کلمه‌ی تورینگ بوده و پورشه این خودرو را بین ۹۱۱ کاررا استاندارد و کاررا S قدرتمند جای داده است. مدل استاندارد پورشه ۹۱۱ کاررا T مجهز به آپشن‌ها و امکانات بسیار مناسبی است و از مهم‌ترین آن می‌توان به گیربکس هفت سرعته دستی اشاره کرد که حتی اگر از علاقه مندان به گیربکس ۸ سرعته PDK باشید، می‌توانید به عنوان یک آپشن بدون هزینه از آن بهره ببرید.منبع