محصول جدید ایران خودرو بزودی روانه بازار می شود | عرضه با پوشش بدنه نانو سرامیک

عرضه هایما 8S با پوشش بدنه نانو سرامیک مدیرعامل شرکت آپکو با اعلام این که پوشش نانو سرامیک هایما 8S از سه سال ضمانت بهره می برد، گفت این شاسی بلند به زودی روانه بازار خواهد شد و شرکت آپکو می تواند بدنه آن را با پوشش نانو سرامیک به مشتریان تحویل دهد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین به نقل از گجت نیوز، امیر خلج اسعدی، مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) عنوان کرد با هدف این که میزان رضایت مندی مشتریان افزایش پیدا کند و همچنین از رنگ بدنه خودرو در آسیب های احتمالی محافظت شود، تصمیم بر آن شد تا هایما 8S را با پوشش نانو سرامیک بدنه به دست مشتریان برسانیم.

مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) اعلام کرد هایما 8S با پوشش نانو سرامیک بدنه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

وی افزود: هایما اس 8 همانند سایر محصولات ایران خودرو با رنگ های متنوعی عرضه می شود و پوشش نانو سرامیک نیز روی تمام رنگ های این محصول اعمال خواهد شد.منبع – محصول جدید ایران خودرو بزودی روانه بازار می شود عرضه با پوشش بدنه نانو سرامیک مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) اعلام کرد هایما 8S با پوشش نانو سرامیک بدنه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.