متقاضیان خرید خودرو و دارندگان خودرو فرسوده بخوانند | ایران خودرو به این افراد امتیاز می دهد

با توجه به سیاست های دولت مبتنی بر بند «ف» تبصره هفت قانون بودجه، 10 درصد از ظرفیت های فروش ماهانه ایران خودرو به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص داده می شود.

به گفته او بعد از ثبت نام و ورود اطلاعات مورد نظر توسط مشتری، استعلام از ستاد حمل و نقل سوخت کشور گرفته می شود و پس از تأیید این اطلاعات، متقاضی در فرآیند قرعه کشی که با حضور نهادهای نظارتی انجام می شود، قرار می گیرد همچنین به هر کد ملی که بنابر تشخیص ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور مشمول این طرح هستند و می توانند به ثبت نام اقدام کنند، یک خودرو تعلق می گیرد.

کلید واژه ها: خودرو – ایران خودرو – خودروهای فرسوده – فرسوده – خودرو فرسوده – ایران – خرید خودرو – محصولات ایران خودرو – فروش – متقاضیان – فروش اینترنتی – اختصاص – امتیاز – تبصره – ظرفیت – سیاست – افراد – قانون – بازاریابی – اینترنتی – خرید – داده – درصد – دولت – ورود – اطلاعات – مشتریان – محصولات – ثبت نام – همشهریمنبع

بیشتر بخوانید به گفته مدیر بازاریابی ایران خودرو، با توجه به سیاست های اعلام شده از سوی وزارت صمت، در کنار عرضه خودرو در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و فروش های عادی و فوری ایران خودرو 10 درصد ظرفیت های فروش فوری و مدت دار به نوسازی خودروهای فرسوده اختصاص خواهد یافت.

– متقاضیان خرید خودرو و دارندگان خودرو فرسوده بخوانند ایران خودرو به این افراد امتیاز می دهد” مدیر بازاریابی ایران خودرو گفت: با توجه به سیاست های دولت مبتنی بر بند ف تبصره هفت قانون بودجه، 10 درصد از ظرفیت های فروش ماهانه ایران خودرو به طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اختصاص داده می شود.

ikco.

ir پس از تعیین نوع خودرو درخواستی، اطلاعات خودرو فرسوده خود را در بخش خودروهای فرسوده ثبت کنند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازهمشهری آنلاین، اسگویی افزود: مشتریان می توانند همزمان با اجرای طرح فروش محصولات ایران خودرو با ورود به سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی esale.