ماجرای فردی که به تنهایی کلاه 30 نفر را برداشت

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی متهم به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد./ رکنامنبع

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می داد این فرد پس از دریافت مبلغی در حدود ۲۰۰ میلیارد ریال از ۳۰ نفر به شهر تهران گریخته که اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی مخفیگاهش آغاز شد.

به گزارش عرشه آنلاین، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: پس از شکایت تعدادی از شهروندان کنگاوری مبنی بر اینکه از آنها به بهانه خرید و فروش خودرو و سودآوری در این زمینه کلاهبرداری شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سردار “علی اکبر جاویدان” فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری فردی در شهرستان کنگاور خبر داد که اقدام به کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی از ۳۰ نفر کرده بود.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس از شاکیان که تعداد آنها به ۳۰ نفر می رسید مشخص شد فردی با جلب اعتماد آنها و اینکه قادر است سود هنگفتی با انجام خرید و فروش خودرو نصیبشان کند، اقدام به اخاذی کرده است.

جاویدان تصریح کرد: ماموران پلیس کنگاور با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد کلاهبردار که در حال حرکت به سمت یکی از شهرستانهای تهران بود، شده و پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.