قیمت در بازار خودرو قفل شد + جدول

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز با ثبات عرضه شدند و قیمت «کوییکR » امروز ۲۱۸میلیون تومان شد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۰۷ میلیون تومان دست به دست شد.

 منبع

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

سایپا 4

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار ۳۶۴ میلیون تومان عرضه شد و «ساینا» بدون تغییر در بازار ۲۰۹ میلیون تومان قیمت خورد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ استپ قیمتی در بازار محصولات سایپا در حالی صورت گرفته که از ابتدای هفته جاری سایپایی ها با افت در بازار قیمت گذاری می شدند. به گفته فعالان بازار خودرو تثبیت نرخ دلار عمده دلیلی است که موجب شده تا بازار خودرو روزی آرام را سپری کند و با توجه به قرعه کشی جدید خودرو شاهد نوسان شدید در این بازار نخواهیم بود. فعالان این بازار بر این نکته نیز تاکید می کنند که تغییر در قیمت خودرو در شرایط کنونی در صورتی رخ خواهد داد که شاهد رخ داد مهمی به لحاظ سیاسی و یا اقتصادی باشیم در غیر این صورت تغییرات محدود خواهد بود.  

قیمت محصولات سایپا

از سوی دیگر خانواده تیبا هم امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار بدون تغییر ۲۰۱ میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.