فریدون عباسی: تنگه هرمز سهل است، اقیانوس منجمد جنوبی را هم می بندیم! / کارشناس تلویزیون: ایران انتقام ترور شهید فخری زاده را با کشتن فردی هم رده او در اسراییل گرفت / خزعلی، زنان تاثیرگذار می ترسیدند که کشته شوند!


در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر هایی مانند وزیر کشور: احتمال تغییر در استاندارد های شاخص آلودگی هوا برای جلوگیری از تعطیلی مدارس /واکنشی به ادعای برکناری فیروزآبادی از دبیری شورای عالی فضای مجازی / شرط جدید برای شرکت در قرعه کشی فروش خودرو / وزیر اقتصاد: – تابناک هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر هایی از حوزه های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند.

در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

خوش چهره: به رییسی گفتم از پس وعده ها برنیایی به حساب نظام نوشته می شود نه خودتمحمد خوش چهره: در جلسه ای که داشتیم، به آقای رییسی عرض کردم یک چشم من از آمدن شما خندان است و چشم دیگرم، گریان.

خندان از این بابت است که می بینم دولت یکدست شده است و کارها پیش می رود.

قوای مجریه، مقننه، قضاییه و نهادهای انقلابی، شهرداری تهران و… همه کاری شده اند و می خواهند وظایفشان را انجام دهند.

اینکه در گذشته ناهماهنگی هایی بود، دیگر نیست.منبع