فروش فوری خودرو سایپا بدون قرعه کشی

فروش فوری خودرو سایپا بدون قرعه کشی | با پرداخت اقساطی و تحویل 30 روزه1

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح به سایت سایپا مراجعه کنند.منبع

متقاضیان خرید اقساطی محصولات زامیاد می‌توانند مبلغ این خودروها را به صورت 6 چک 4 ماهه یا 3 چک 4 ماهه بپردازند. گفتنی است هر سه خودرو ارائه شده در فروش اقساطی با رنگ آبی ارائه شده‌اند.

قیمت خودروهای ارائه شده در طرح فروش اقساطی محصولات زامیاد

شرکت سایپا فروش اقساطی محصولات زامیاد را تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز کرد. طرح فروش اقساطی محصولات زامیاد از امروز 5 آبان آغاز شده که تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش سایپا در این طرح ثبت‌نام کنند.

نرخ تسهیلات در این طرح 21 درصد اعلام شده که خودروها طی 30 روز تحویل مشتریان خواهد شد. در این طرح از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر اعلام شده است.

تمامی هزینه‌های دولتی و قانونی پیش از فاکتور خودرو به عهده مشتری خواهد بود که باید بپردازد. خریداران باید حداکثر طی هفت روز به نمایندگی انتخابی مراجعه و نسبت به ارائه مدارک و چک‌های صیادی اقدام کند.

محصولات عرضه شده در این طرح؛ نیسان تک سوز آپشنال، نیسان تک سوز آپشنال با فرمان هیدرولیک و نیسان دو گانه سوز آپشنال رادیال هستند که به ترتیب قیمتی معادل 323 میلیون و 935 هزارتومان، 331 میلیون و 435 هزارتومان و 364 میلیون و 935 هزارتومان دارند.