فروش خودرو در بورس کالا فرصتی برای عرضه تولیدات

غلامرضا مرحبا افزود: متاسفانه آن چیزی را در صنعت خودرو شاهد آن هستیم بازی کردن با دارایی مردم است. در هیچ کجای دنیا سازوکاری در مورد خرید و فروش خودرو مانند آن چه که ما در کشورمان داریم وجود ندارد.

به گزارش بازار، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اینکه مردم با عرضه خودرو در بورس سرمایه گذاری کنند، کد بورسی هم دریافت کنند و بعد سازمان مربوطه آن را لغو کند، به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

مرحبا در ادامه با بیان اینکه بنای مجلس عیب جویی و چوب لای چرخ دولت گذاشتن نیست، گفت: تمام حرف ما حل مشکل مردم و سربلندی دستگاه‌های دولتی که به مردم خدمت می‌کنند است. مجلس برای حل مشکل مردم از هیچ کمکی به دولت دریغ نمی‌کند و در مقابل انتظار داریم دولت تمام تلاش خود را برای حل مشکلات انجام دهد. مجلس منتظر اقدامات دولت در حوزه‌های مختلف است و اگر اتفاقی نیفتد از ابزارهای نظارتی اش برابی مقابله استفاده می‌کند.

وی تاکید کرد: امیدواریم وزارت صمت فکری به حال بازار خودرو کند، وقتی فرصت عرضه در بورس فراهم می‌شود، چرا آن را لغو می‌کنند.

وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم وزارت صمت نیز در مورد بازار خودرو اقدام عاجل و عاقلانه‌ای را اتخاذ کند و در اولین فرصت ضرر افرادی را که در بورس کالا خودرو تهیه کرده اند و سپس با لغو مصوبه دچار ضرر و زیان شده اند جبران کند.منبع