فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی: اگر پروژه‌ها زودتر اجرا شود می‌تواند خیلی از گره‌ها را باز کند

به گزارش شهرآرانیوز، سردار تقوی، فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی در مراسم بهره‌برداری از پارکینگ هوشمند هشت آباد مشهد اظهارداشت: از‌دو جنبه خوشحال هستیم یکی از باب امنیت و یکی از باب رفاه همشهریان. هر خودرو که در پارکینگ قرار بگیرد در بخش امنیت سرقت‌ها را کاهش خواهد داد. 
وی با بیان اینکه نزدیک به ۳۰ درصد سرقت‌های مشهد قطعات خودرو است و اگر در پارکینگ باشد دغدغه‌ای زائر و مجاور نخواهد داشت، اظهارداشت: ما در عرصه خدمت می‌توانیم کار‌های ماندگاری انجام دهیم. این فرصت برای شورا و شهرداری بی‌بدیل خواهد بود. امیدواریم بتوانیم در همه عرصه‌ها مشهد را با سرعت سرو سامان دهیم. 
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: امسال عید زودرس و ماه شعبان و رجب را داریم. سفر‌ها کوتاه و تقسیم شده و در این دو ماه مسافر کمتری ازعید نخواهیم داشت. 
به گفته وی، انتقال مسافر با مترو مرهمی بر ترافیک است. اگر پروژه‌ها زودتر اجرا شود می‌تواند خیلی از گره‌ها را باز کند. در خصوص احیای پارکینگ در سال گذشته عدد پارکینگ را به ۱۶ هزار رسید. 
وی با اشاره بر اینکه در سال جاری افزایش ۳۸ درصدی ورود و خروج را به استان داشتیم، افزود: امسال باید طرح‌های ویژه‌ای در خیابان امام رضا(ع) و طبرسی داشته باشیم. 
وی تصریح کرد: در خصوص شارستان تقاضا داریم نگاه ویژه‌ای صورت بگیرد و از خیابان طبرسی نیز نباید غافل شد.منبع