فرش 1200 شانه تراکم 3600 نگین هلال مشهد بصورت نقد و اقساط-فرش شادرخ

فروشگاه بر روی محصولات فرش خود تضمین بهترین کیفیت و قیمت را قرار داده است. تولید فرش های 1200 شانه نرمال از نخ آکریلیک هیت ست شده استفاده شده است و در فرش های گل برجسته کاشان از نخ هایبالک که گرانتر می باشد برای بافت استفاده شده است. فرش هالیدی 1200 شانه ماشینی تراکم 3600 هشت رنگ در ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر موجود می باشد .

فرش 1200 شانه – کد 1351، یکی از فرش‌های طرح افشان

عکس جدیدترین فرش ماشینی در وب سایت ساویز بافت با کیفیت عالی به نمایش گذاشته شده است که افراد می توانند قبل از خرید حضوری به این وب سایت مراجعه کرده و طرح های جدید فرش 1200 شانه را با خصوصیات کامل و قیمت ببینند. مدل فرش ماشینی جدید وقتی زیباتر است که با رنگ های زیبا بافته شود. قرار گرفتن رنگ زیبا و استاندارد با طرح و مدل فرش، زیبایی می آفریند.

ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و در خرید فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت خرید فرش ماشینی عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم فرش گردویی ، فرش روناسی فرش آبی فیروزه ای فرش بادامی است که در مجموعه بازار فرش با ابعاد فرش 12 متری ، فرش 9 متری ، فرش 6 متری و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش و قالی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است . برای کلیه امور صادرات فرش و خرید عمده فرش می توانید با قسمت پشتیبانی تماس حاصل کنید.

رنگ نقره ای

هر چقدر تراکم فرشی بالاتر باشد بدین معناست که ظرافت و زیبایی آن بیشتر خواهد شد. فرش های 1200 شانه جدید به رنگ طوسی که جزو رنگ های پرطرفدار در میان قشر جوانان است تولید می شوند. این رنگ آرامش و اعتماد را در دکوراسیون ایجاد می کند و غم و اندوه را از بین می برد. فرش های 1200 با دستگاه های بافندگی HCI بافته می شوند که مسلما خرید این دستگاه ها برای تولید کننده هزینه بر است. بهتر است قبل از انتخاب ابعاد فرش دقت کنید که سایز را کوچکتر از فضا انتخاب کنید تا بین دیوار تا فرش 45 تا 50 سانتی متر فاصله باشد. نقشه این فرش 1200 بدین صورت است که بیننده، حوضی را در مرکز قالی تصور می کند که اطراف آن را خشت هایی فرا گرفته و داخل این خشت ها، طرح ها و نگاره های زیبایی است.

فرش 1200 شانه تراکم 3600 نگین هلال مشهد بصورت نقد و اقساط-فرش شادرخ

ابعاد فرش 1200 شانه تراکم 3600 که در طرح های کلاسیک، سنتی و مدرن تولید می شود، به صورت فرش 1200 شانه 6 متری، 9 متری، 12 خرید فرش ۱۲۰۰ شانه متری، قالیچه است. فروشندگان و تولید کنندگان فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 کاشان و دیگر شهرها بسیار زیاد اند که با کیفیت های مختلف این فرش های ماشینی دستباف گونه را تولید می کنند. امروزه به دلیل کثرت فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های حضوری، فرش های 1200 شانه با برندهای مختلف عرضه می شود که ممکن است بسیاری ازآن ها تقلبی باشد. نخ هایبالک آکریلیک در بافت زمینه فرش و در قسمت های فرو رفته سطح خاب به کار می رود. در قسمت های برجسته طرح فرش 1200 شانه برجسته، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار می رود.

  • فرش با رنگ زمینه متالیک را سفید، آبی تیره، صورتی و زرد ست کنید.
  • تنوعی که در طرح و رنگ این دسته فرش های ماشینی وجود دارد، در فرش 1500 شانه به چشم نمی خورد.
  • نخ هایبالک آکریلیک در بافت زمینه فرش و در قسمت های فرو رفته سطح خاب به کار می رود.
  • علت نام‌گذاری آن طرح آن است که مانند حوضی است که در وسط قرار گرفته و حاشیه‌های زیبایی در اطراف خود دارد.
  • در ادامه این بخش به توضیح در مورد کلکسیون فرش 1200 شانه بهاره و کلکسیون فرش 1200 شانه فلورا صحبت می کنیم.
  • در انتخاب رنگ فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته، توجه به نکاتی چون میزان فضا، نور و جمعیت منزل بسیار مهم است که بدین وسیله می‌توانید با انتخابی رنگی روشن فضای کم نور منزل کوچک آپارتمانی خود را دلباز و روشن جلوه دهید.

این طرح برای منازلی که از پرده و مبلمان ساده استفاده می کنند بسیار مناسب است. در طرح افشان نقش های پیچیده و شاخ و برگ درختان به هم تنیده استفاده می شود. همین طور طرح حوض نقره و طرح بهشت نیز طرح های زیبای فرش 1200 شانه محصوب می شود.