طرح جدید فروش لاماری ایما / عرضه تا 5 درصد طرح های قبلی
آنچه دیگران می خوانند:

مدیر فروش آرین پارس موتور اعلام کرد: دور چهارم طرح فروش خودروی لاماری ایما  از روز گذشته آغاز شده است و تا پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

علی موسوی خرم با اعلام این خبر افزود: تا به امروز آرین پارس موتور سه طرح فروش کراس اور لاماری ایما را برگزار کرده که خوشبختانه با استقبال خوب خریداران همراه بوده است.

 

111

 

او تصریح کرد: در دورهای گذشته به دلیل قوانین موجود و عرضه خودرو در سامانه جامع فروش وزارت صمت، محدودیت هایی در عرضه این محصول داشتیم، اما در طرح فروشی که از روز 18 مهرماه از ساعت 10 صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۲ شب 21 مهرماه ادامه خواهد داشت، به دلیل عرضه خودرو در سامانه فروش جدید و افزایش تولید لاماری ایما، فروش تا بیش از 50 درصد نسبت به مرحله قبلی بیشتر است.

 

123

 

او با اشاره به سبد فروش این محصول گفت: بخشی از خودروهای موجود در طرح جدید طبق قوانین به طرح خودروهای فرسوده، بخشی به طرح جوانی جمعیت و مابقی به مشتریان واجد شرایط اختصاص خواهد یافت.

 

1234

 

مدیر فروش آرین پارس موتور با اشاره به روش عرضه این خودرو ادامه داد: به دلیل این که در حال حاضر، تقاضای موجود در بازار برای لاماری ایما بسیار بالاتر از میزان عرضه و توان تولید این محصول است، آرین پارس موتور طبق قوانین طرح جدید فروش را نیز با استفاده از قرعه کشی برگزار خواهد کرد.

موسوی خرم گفت: واجدین شرایط ثبت نام در مرحله چهارم فروش لاماری ایما می توانند با مراجعه به سایت Arian.iranecar.comاقدام به ثبت نام کنند. در این مرحله فروش به صورت فوق العاده(90 روز کاری) انجام خواهد شد. هر چند در مراحل قبلی فروش نیز آرین پارس موتور خودروهای به فروش رسیده را زودتر از موعد  و در کم تر از دو ماه به مشتریان تحول داده است.

وی بیان کرد: در مرحله چهارم فروش لاماری ایما چهار رنگ برای این خودرو در نظر گرفته شده است که شامل مشکی، سفید، خاکستری و رنگ سبزی است که در نمایشگاه ها نیز بسیار مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته بود.

او ادامه داد: در مرحله چهارم فروش افزایش قیمت نخواهیم داشت و  قیمت لاماری ایما به صورت قطعی همچون مرحله قبلی فروش یک میلیارد و 94 میلیون تومان است. خریداران در زمان مراجعه به سایت فروش می توانند بسته به شرایط خود در 3 طرح خودروهای فرسوده، جوانی جمعیت و یا فروش عادی ثبت نام کنند.

12345

موسوی در پایان با اشاره به این که قرعه کشی از این پس توسط شرکت آرین پارس موتور برگزار می شود گفت: قرعه کشی با حضور نهادهای نظارتی در اواسط هفته آینده انجام خواهد شد و نهادهای نظارتی همچون گذشته در مراسم قرعه کشی حضور خواهند داشت. اعلام نتایج نیز با فاصله کمی بعد از انجام قرعه کشی انجام می شود.
منبع