طرح جدید فروش لاماری ایما / عرضه تا 5 درصد طرح های قبلی | مدیر


مدیر فروش آرین پارس موتور اعلام کرد: دور چهارم طرح فروش خودروی لاماری ایما از روز گذشته آغاز شده است و تا پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری آنا، مدیر فروش آرین پارس موتور اعلام کرد: دور چهارم طرح فروش خودروی لاماری ایما”  از روز گذشته آغاز شده است و تا پنج شنبه ادامه خواهد داشت.

علی موسوی خرم با اعلام این خبر افزود: تا به امروز آرین پارس موتور سه طرح فروش کراس اور لاماری ایما را برگزار کرده که خوشبختانه با استقبال خوب خریداران همراه بوده است.

او تصریح کرد: در دور های گذشته به دلیل قوانین موجود و عرضه خودرو در سامانه جامع فروش وزارت صمت، محدودیت هایی در عرضه این محصول داشتیم، اما در طرح فروشی که از روز 18 مهرماه از ساعت 10 صبح آغاز شده و تا ساعت 12 شب 21 مهرماه ادامه خواهد داشت، به دلیل عرضه خودرو در سامانه فروش جدید و افزایش تولید لاماری ایما، فروش تا بیش از 50 درصد نسبت به مرحله قبلی بیشتر است.

او با اشاره به سبد فروش این محصول گفت: بخشی از خودرو های موجود در طرح جدید طبق قوانین به طرح خودرو های فرسوده، بخشی به طرح جوانی جمعیت و مابقی به مشتریان واجد شرایط اختصاص خواهد یافت.

مدیر فروش آرین پارس موتور با اشاره به روش عرضه این خودرو ادامه داد: به دلیل این که در حال حاضر، تقاضای موجود در بازار برای لاماری ایما بسیار بالاتر از میزان عرضه و توان تولید این محصول است، آرین پارس موتور طبق قوانین طرح جدید فروش را نیز با استفاده از قرعه کشی برگزار خواهد کرد.

موسوی خرم گفت: واجدین شرایط ثبت نام در مرحله چهارم فروش لاماری ایما می توانند با مراجعه به سایت Arian.

iranecar.

com اقدام به ثبت نام کنند.

در این مرحله فروش به صورت فوق العاده (90 روز کاری) انجام خواهد شد.

هر چند در مراحل قبلی فروش نیز آرین پارس موتور خودرو های به فروش رسیده را زودتر از موعد  و در کم تر از دو ماه به مشتریان تحول داده است.

وی بیان کرد: در مرحله چهارم فروش لاماری ایما چهار رنگ برای این خودرو در نظر گرفته شده است که شامل مشکی، سفید، خاکستری و رنگ سبزی است که در نمایشگاه ها نیز بسیار مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته بود.

او ادامه داد: در مرحله چهارم فروش افزایش قیمت نخواهیم داشت و قیمت لاماری ایما” به صورت قطعی همچون مرحله قبلی فروش یک میلیارد و 94 میلیون تومان است.

خریداران در زمان مراجعه به سایت فروش می توانند بسته به شرایط خود در 3 طرح خودرو های فرسوده، جوانی جمعیت و یا فروش عادی ثبت نام کنند.

موسوی در پایان با اشاره به این که قرعه کشی از این پس توسط شرکت آرین پارس موتور برگزار می شود گفت: قرعه کشی با حضور نهاد های نظارتی در اواسط هفته آینده انجام خواهد شد و نهاد های نظارتی همچون گذشته در مراسم قرعه کشی حضور خواهند داشت.

اعلام نتایج نیز با فاصله کمی بعد از انجام قرعه کشی انجام می شود.

انتهای رپورتاژ خبری/ انتهای پیام/
کلید واژه ها: فروش – پارس موتور – خودرو – عرضه – اعلام – گذشته – موتور – ادامه – برگزار – مهرماه – پارس – آغاز – سامانه – افزایش تولید – چهارم – علی موسوی – مدیر – شنبه – ساعت – جدید – خبرگزاری – استقبال – محدودیت – قوانین – افزایش – تولید – گزارش – فروشی – محصول – همراهمنبع