طراحی و دکوراسیون داخلی رستوران آشپزخانه طبیعی B-NATURAL KITHEN

قیمت های این کافه نیز قابل قبول است. در کنار این ها شما باید قوانین ایمنی غذا را نیز بدانید تا بتوانید خدماتی سالم و قابل قبول به مشتری ها ارائه کنید. همچنین می تواند تا برخی ایرادات جزئی را بپوشاند و برای مشتری های شما تجربه یک غذای دل چسب را به ارمغان آورد. برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید برخی لوازم را که مربوط به طبخ غذا هستند، دست دوم تهیه کنید. این رستوران قدیمی همانند برخی از دیگر رستوران ها در محل استقرار یکی از کاروانسراهای احداث شده است. در کنار این موارد، شما باید ظروف مخصوص سرو غذا مانند بشقاب، کاسه، قاشق و چنگال، لیوان، دیس و دیگر موارد را نیز خریداری نمایید.

کف این فضا شامل تخته هایی از جنس بلوط و کاشی های بتنی هشت ضلعی است. منوی رستوران، شامل لیست غذاها و قیمت آن هاست. میزهای رستوران باید شیشه ای انتخاب شود تا بتوانید آنهارا به راحتی تمیز کنید و آلودگی به آن جذب نشود. استراتژی های رقابت در حرفه رستوران داری را یاد بگیرید تا بتوانید از بقیه جلو بزنید و احتمال شکست خود را به حداقل برسانید. اگر رستوران شما در معرض دید باشد، احتمال جذب مشتری بالا می طراحی داخلی اشپزخانه رستوران رود. اگر برای رستوران خود محل مناسبی انتخاب نکنید، احتمال شکستتان زیاد می شود. بعد از مشخص کردن نوع رستوران، باید نام مناسبی برای آن انتخاب کنید. چه مکانی را بخرید و چه بخواهید آن را رهن یا اجاره نمایید، باید هزینه کنید. راحت بودن و آسایش مشتری در طی زمانی که مشغول صرف غذا در رستوران است، اصلی با اهمیت می باشد که باید در طراحی داخلی به آن توجه شود. برای کسانی که به دنبال رستوران شیک و لوکس هستند در ایران هستند، رستوران ارکیده شعبه اقدسیه، سعادت آباد و آرژانتین انتخاب مناسبی است. مرحله بعدی در تاسیس رستوران، انتخاب نام آن است.

این طرح با آینده کسب و کار شما در ارتباط است. شما باید موارد مهمی مثل اهداف و چشم اندازهای کلی خود و مراحل نیل به آن ها را در این طرح بنویسید. اگر در رستورانی نور کم است میتوان با یک نور ویژه بر روی بار سالاد تاکید بیشتری بر آن داشت. با در نظر گرفتن ۱۰ اتاق در هر طرف راهرو با عرض فرضی تقریبا” ۱۲ فوت،طول هر طبقه در مجموع حدود ۱۲۰ فوت می شود. نقوش و رنگ های مخصوص هر منطقه قوم شناسی، حتی برای روستاهای جداگانه وجود دارد. در منطقه ی مازندران کارگاه ها و کارخانه های بلوک زنی فراوانی وجود دارد.

ستون های یونانی و رومی که در نمای ساختمان ها نیز قابل مشاهده است.اگر از این ستون ها در فضای داخلی استفاده شود (در ابعاد کوچکتر)یک قدم به سبک کلاسیک در طراحی داخلی نزدیک تر شده ایم. بهترین غذاهای اماراتی را در این رستوران میتوانید نوش جان کنید. سعی کنید محلی را انتخاب کنید که رفت و آمد در آن زیاد است. هنگام تهیه ی مبلمان و میز رستوران یک تم برای رستوران انتخاب کنید مطابق با تم رستوران مبلمانتان را خریداری نمایید. توجه کنید که هر نوع رستورانی، مخاطبان مخصوص به خود را دارد. دقت داشته باشید نخست ترین جسمی که مشتری می تواند از میزان برتری رستوران ما حس کند میز و صندلی راحت و مناسب وی است به همین دلیل راحتی میز و صندلی بسیار بیش تر از شکل ظاهری آن اهمیت دارد هر چند در انتخاب میز و صندلی بایستی این نکته را در نظر بگیرید که رستوران خود را سنتی، مدرن و یا کلاسیک می خواهید تزئین کنید و به همین ترتیب از میز و صندلی های مربوط به این سبک ها استفاده کنید.

اگر چه امروزه رستوران هایی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برخلاف نوع دکوراسیون داخلی رستوران خود، غذا های متفاوت و خاصی را ارائه می نمایند اما توجه کنید که بهتر است نوع دکوراسیون داخلی رستوران با نوع غذای سرو شده در آن هم خوانی داشته باشد. رنگ برند رستورانتان را مشخص کنید و همه جا از فضای واقعی رستوران تا صفحههای آنلاین رستورانتان آن را نمایش دهید. به همین خاطر باید مطمئن شوید سرمایه کافی دارید تا در میانه راه به مشکل نخورید. خالی بودن ظرف مایع دستشویی و یا نبودن دستمال توالت از مواردی هستند که از امتیاز رستوران شما می کاهد و مطمئن باشید که با این کار مشتری های خود را از دست خواهید داد. شاید هم رستوران شما قرار است همه این ها را در کنار هم ارائه دهد. راه اندازی رستوران و شروع به کار آن از اهمیت زیادی برخوردار است. راه اندازی رستوران می تواند سود زیادی داشته باشد، اما برای موفقیت در این زمینه باید تلاش زیادی کرد. امروزه بسیاری از طرح ها و ایده های مدرن در حال اجرا می باشند که مشتریان با بودن در این مکان ها احساسس آرامش بیش تری می کند و دوست دارد غذای خود را در آن مکان میل کند .

قدم پنجم در طراحی داخلی رستوران: آغاز پروژه با دیوارهای آن می باشد. در صورت تمایل جهت برانگیختن احساس آرامش بین مشتریان توصیه می کنیم از رنگ های روشن همچون سفید و بژ استفاده نمایید. اغلب این تجهیزات که برای طبخ انواع غذاهای ایتالیایی استفاده میشوند، با آنچه که در رستورانهای ایرانی استفاده میشود، تفاوت دارد. در طرح کسب و کار، مدیران داخلی، پرسنل رستوران، سبک رستوران، نوع غذاهای قابل ارائه، هدف تاسیس رستوران، لوازم مورد نیاز، تامین کنندگان، استراتژی های جلب مشتری و تبلیغات، مجوزها و پروانه های لازم، خصوصیات منوی رستوران و این گونه موارد ذکر می شوند. طراحی رستوران با دیوار های فولادی صورت گرفته است و این صفحات فولادی با رنگ مشکی به عنوان دیوار های اصلی طراحی شده است. تا در زمان پارک خودرو افراد به راحتی بتوانند به داخل رستوران بروند و پیاده روی زیاد آن ها را خسته نکند و در زمان میل کردن غذا به راحتی و در کمترین زمان به پارکینگ دسترسی داشته باشند این موضوع باعث خیال راحتی و راحتی بیشتر مشتریان رستوران می شود. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش میکند تا با ارائه خدمات خاص و منحصر به فرد در زمینه اجرای دکوراسیون فست فود در شیراز و جنوب کشور همواره در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز خود بکوشد.

مقدار زیادی از تمرکز و هزینه خود را صرف همان کتابخانه بکنید. بار ها مشاهده شده که بعضی ار رستوران، کافی شاپ ها هزینه های گزافی را صرف تبلیغات می کنند تا مشتری را به سمت خود بکشانند، اما همین مشتری با ورود به فضای آن رستوران یا کافی شاپ و دیدن عدم هماهنگی فضای موجود و گاهی اغراق زیاد در استفاده از المان های طراحی داخلی تجربه ناخوشایندی را بدست آورده و نه تنها ممکن است در همان ابتدای امر اقدام به ترک محل نماید بلکه دوستان و آشنایان خود را هم از رفتن به آن مکان منصرف می کند . نور رستوران باید ترکیبی از نور ملایم و نور طبیعی باشد تا فضای دلچسبی را ایجاد نماید. حالا وقت آن رسیده که منوی رستوران خود را طراحی و تنظیم کنید. به کار بردن رنگ های اشتها آور در کنار رنگ های خنثی برای حفظ تعادل و استفاده از گیاهان و عناصر دکوراتیو سبب می شود دکوراسیون بهتری ایجاد کنید. در سبک سنتی از مهمترین مصالحی که میتوانید استفاده کنید، آجر است. مثلا اگر رستوران شما غذاهای سنتی ارائه می دهد، چندان جالب نیست که نام آن را از میان نام های مدرن یا خارجی انتخاب کنید. در طراحی دکوراسیون رستوران اگر رستوران شما امکان ایجاد پنجره در یک سمت را داشته باشد باعث میشود تا بتوانید از نور بیرون برای فضای رستوران استفاده کنید و همچنین رویت کردن فضای بیرون رستوران از داخل رستوران امتیازی برای رستوران شما به حساب می آید که باعث میشود مشتریان احساس زندانی بودن نکنند و حس آزادی را در فضای رستوران ایجاد میکند.

ظروف باید محل مشخصی داشته باشند تا پرسنل مجبور نشوند دنبال آن ها بگردند و نظم آشپزخانه نیز حفظ گردد. در عین حال، سمت مقابل آنها نیز طرحهای مشبک چوبی تعبیه شدهاند و تضاد خاص و جالب توجهی را به وجود میآورند. طراحی داخلی رستوران نیز امر مهمی در راه اندازی آن است، زیرا روی نظر مشتری ها تاثیر قابل توجهی می گذارد. شما می توانید برای انتخاب نام رستوران، شرایط جغرافیایی و نوع غذاهای رستوران را نیز مد نظر قرار دهید. سعی کنید نامی انتخاب کنید که با تم رستوران، حال و هوای آن و حتی دکوراسیون آن در تناسب باشد. نرده چوب پلاست را با طرح و شکل سادهای میسازند، به همین دلیل بهتر است قبل از شروع نصب چوب نردهها را رنگ آمیزی کنید. اما اگر کافه شما بخشی مختص برگزاری جشن ها و دورهمی های شادتر دارد باید برای چنین موقعیت هایی از موسیقی های شادتر و با تن صدای بالاتر بهره بگیرید. کافه رستوران کاج برای دورهمیهای دوستانه، خانوادگی، قرارهای عاشقانه و حتی قرارهای کاری، بهترین انتخاب است و به بهترین نحو از مشتریان خود پذیرایی میکند.

برای این که محل خوبی را برای رستوران خود پیدا کنید، باید مشتری های هدف را مد نظر قرار دهید. صندلی های رستوران باید راحت ، قابل تکیه دادن و استاندارد باشند تا مشتری بدون هیچ سختی بتواند ساعاتی را در رستوران شما بگذراند . رعایت اصول طراحی رستوران سنتی باعث میشود تا فضایی خاص و منحصر به فرد در دنیای مدرن امروز پدید آید. رستوران سنتی شهربانو با شکوه ترین و در عین حال با کیفیت ترین رستوران سنتی در شمال غرب تهران می باشد. اجازه ندهید بوی غذا و خوشبو کننده هوا و نوشیدنی ها با هم مخلوط گردد زیرا در این شرایط بوی نامطبوعی در فضای رستوران پخش خواهد شد و این اتفاق باعث راندن مشتریان از رستوران می گردد. با طراحی های مختلفی که برای سقف و دیواره ها و مبلمان این مجموعه در نظر گرفته شده است فضای داخلی این رستوران منحصر به فرد شده است و توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند . تهویه مناسب به ایجاد دمای مناسب در همه فصول به رستوران کمک میکند. شما باید همه وسایل لازم را برای ارائه خدمات به نحو احسن در اختیار داشته باشید. علاوه بر این، یک تهویه مناسب باید محیطی سالم برای کارکنان آشپزخانه نیز ارائه دهد.

اگر نام رستوران شما از دیگر رستوران های شهر، متمایز باشد، خود رستوران نیز متمایز جلوه خواهد کرد. برای این که یک رستوران فوق العاده تاسیس کنید، باید به نکات زیادی توجه نمایید. حتما برای این منظور به اطلاعاتی درباره اصول تاسیس رستوران و مراحل انجام آن نیاز خواهید داشت. در پایان پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با فعالیت های ما در تهران دیزاین سنتر از نمونه پروژه های انجام شده دیدن کنید. در رابطه با دکوراسیون سالن نیز شما باید به گونه ای عمل کنید که برای افراد، حس آرامش ایجاد شود. به دسترسی ها نیز توجه کنید. در اولین مرحله، شما باید به این موضوع فکر کنید که می خواهید چه نوع رستورانی تاسیس کنید؟ رافائل آبرو ، سرپرست طراحی جهانی Restaurant Brands International ، شرکت مادر Burger King ، در این باره می گوید: “ما لوگوی خود را عمداً با الهام از هویت قبلی از سال 1969 تا 1998 طراحی کردیم . طراحی نمای رستوران سنتی که موضوع مورد بحث ما در این مقاله از آبگون دیزاین است، تا حدودی می تواند سبک طراحی داخلی رستوران را برای مشتریان مشخص نموده و بنابراین تاثیر به سزایی در جذب مشتریان و مراجعه ی مجدد آن ها داشته باشد.