ضرورت حرکت به سمت تولید خودروهای برقی و هیبریدی | عضو کمیسیون

وی افزود: خودروسازان داخلی به این نتیجه رسیده اند که باید رقابتی کار کنند و از طریق تولید مشترک و افزایش تیراژ تولید، محصولی اقتصادی را به بازار عرضه کنند.

وی بر تولید و عرضه خودروی با کیفیت، صادرات محور و ارزان قیمت تاکید کرد و گفت: افزایش تیراژ سبب کاهش بهای تمام شده خودرو می شود و باید خودروسازان این موضوع را با جدیت دنبال کنند.

وی ضمن تاکید بر افزایش کیفیت و ایمنی محصولات داخلی گفت: در این زمینه دولت نیز باید تسهیلات لازم را به خودروسازان اختصاص دهد تا آن ها بتوانند در اجرای پروژه های توسعه ای سرعت عمل بیش تری داشته باشند.

وی اظهار امیدواری کرد، این روند در محصولات جدید نیز ادامه دار باشد.

کلید واژه ها: خودرو – تولید – کمیسیون صنایع و معادن مجلس – خودروسازان – حجت الاسلام والمسلمین – کمیسیون صنایع و معادن – سید جواد حسینی کیا – مجلس شورای اسلامی – مناسب – سید جواد حسینی – جواد حسینی کیا – کمیسیون صنایع – خودروهای برقی – صنعت – افزایش – صنایع و معادن – شرایط تحریمی – شورای اسلامی – ایران خودرو – حجت الاسلام – تولید مشترک – شرایط – حسینی کیا – نمایشگاه – عرضه – پارکینگ – تغییرات – کمیسیون – هیبریدی – اقتصادیمنبع

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا، طراحی خودرو هیبریدی ایران خودرو را اقدامی بسیار مناسب توصیف کرد و گفت: خودرو تارا هیبرید یکی از جذابیت های نمایشگاه بود و باید تلاش کنیم تا صنعت خودرو کشور و از جمله ایران خودرو به سمت تولید انبوه خودروهای برقی و هیبریدی حرکت کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا طرح تحول کیفیت محصولات ایران خودرو را اقدام مهمی برای جلب رضایت بیش تر مشتریان خواند و گفت: باید برای افزایش اعتماد مشتریان اقدامات مشابهی صورت گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید ایران خودرو را اقدام مدیریتی بسیار مناسب و بجایی برشمرد و گفت: علاوه بر خالی شدن پارکینگ ها، – به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک به نقل از ایکوپرس- حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در حاشیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو، سیر تغییرات و رشد این صنعت را مناسب توصیف کرد و گفت: هرچند در برخی حوزه ها به دلیل شرایط تحریمی پیشرفت به کندی صورت گرفته، اما در حال حاضر و در مجموع این صنعت در شرایط مناسبی قرار دارد.