صرافی کوکوین برای ایرانیان ️ بررسی شایعه مسدود شدن حساب ایرانیان!

وارد نماید، نه تنها خود بلکه معرف خود از مزایای وابستگان صرافی استفاده خواهند کرد. دعوت کنید و با هم 40٪ از هزینه های معاملاتی را به عنوان کمیسیون تقسیم کنید. در کادر بعدی یک پسورد بسیار قوی تشکیل شده از حداقل 7 کارکتر حروف و عدد برای خود ایجاد کنید. لطفاً بررسی کنید که آیا برداشت معلقی وجود دارد یا خیر.

زرین پال و ثبت در وب سایت ساماندهی می باشد.

اما برای احتیاط بهتر است برای عضویت در این صرافی از آی پی ثابت استفاده کنید. شما بدون هر گونه تنظیمات خاص و بر اساس موارد پیش فرض تعیین شده می توانید در این صرافی فعالیت کنید. در ادامه به معرفی سیستم stop loss با stom limit/take profit صرافی کوکوین می پردازیم و در مورد اینکه در چه شرایطی دستورات استاپ شما لغو می‌شود توضیح می دهیم.

آموزش گام به گام ثبت نام در کویکوین

در این بخش حساب مقصد خود را که فیوچرز است انتخاب می‌کنیم. در قسمت Coin رمزارز مورد نظر خود که قصد انتقال آن را داریم انتخاب می‌کنیم و در قسمت Amount مقداری که قصد انتقال را داریم انتخاب کرده و روی گزینه Confirm کلیک می‌کنیم تا انتقال انجام شود. در این صفحه لازم است اطلاعات کیف پول حسابی که قصد دارید ارزهای شما به آن واریز شود را وارد کنید. در پنجره باز شده می‌توانید ارز دیجیتالی که قصد انتقالش به صرافی را دارید جستجو کنید. از آنجایی که ما قصد انتقال ارز تتر را داریم، این ارز به صورت پیش‌فرض در همین صفحه موجود است. پس از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید، گزینه “Deposite” را از منو بالای صفحه انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که انتقال ارز از کیف پول باید انجام شود که در دوره مقدماتی ارز دیجیتال آکادمی موجود است. برداشت ارز ازصرافی کوکوین نیز از بخش Assets یا دارایی ها انجام میشود. برای برداشت وجه ابتدا باید ارز دیجیتال خود را به والتی اصلی یا Main Wallet منتقل کنید. در مرحله بعد با کلیک بر روی دکمه Withdraw و وارد کردن آدرس والت مقصد، ارز دیجیتال خود را منتقل کنید.

انواع ترید در صرافی کوکوین

در انتخاب هرکدام از این موارد دقت بالایی داشته باشید تا سرمایه شما در این فرآیند در خطر قرار نگیرد. این قسمت User profile است و شامل اطلاعات کاربری شما است. با کلیک کردن بر قسمت Futures وارد منوی بازارهای آتی در صرافی KuCoin می‌شوید.

برای شروع کار خود با صرافی کوکوین KuCoin، باید یک آدرس ایمیل یا شماره تلفن ثبت نام کنید. شما می توانید برنامه اندروید صرافی کوکوین را از Google Play دانلود کنید، و یا APK اندروید را از وب سایت KuCoin یا مقاله آموزش صرافی کوکوین دانلود کنید. اپلیکیشن صرافی کوکوین را می توان در اپ استور در اکثر کشورها پیدا کرد. سپس “App KuCoin” در صفحه نتیجه جستجو نمایش داده می شود. در این بخش بصورت کامل در مورد بخش KCS Bonus صرافی کوکوین صحبت خواهیم کرد. و از طریق هولد یا استیک کردن توکن KCS که توکن خود صرافی کوکوین هست چطور می تونید کسب درآمد کنید.

سپس در کادر Login Password رمز عبور انتخابی خود را وارد کنید. رمز عبور باید حداقل ۱۰ کاراکتر و دارای حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و همینطور اعداد باشد. دقت کنید که نمی‌توانید در رمز عبور خود از فاصله یا Space استفاده کنید.

صرافی کوکوین برای ایرانیان ️ بررسی شایعه مسدود شدن حساب ایرانیان!

به عنوان موفق‌ترین مورد باید به کوکوین اشاره کنیم که دفتر اصلی آن واقع در کشور سنگاپور است. معامله گران با بهره گیری از قراردادهای فیوچرز صرافی کوکوین قادرند تا صد برابر سپرده خود وارد معامله شوند. البته بسته به نوع پیش بینی خود می توانند تا این میزان به سود برسند و احتمال دارد در مواردی نیز زیان کنند. ، دارایی های دیجیتالی که سپرده گذاران می خواهند به دیگران قرض بدهند باید در حساب اصلی ذخیره شوند.

این رمز عبور علاوه بر اطلاعات ورود به سیستم معمولی کاربران است و برای انجام معاملات یا برداشت دارایی لازم است. این یک لایه حفاظتی اضافی را فراهم می کند و یک ویژگی امنیتی غیر معمول در میان صرافی های رمزنگاری است که امنیت حساب کاربران را چندین برابر می کند. نیاز به داشتن آی پی ثابت برای فعالیت در صرافی که در کانال تلگرامی آموزش صرافی کوکوین این مورد آموزش داده شده است. در حالی که کاربران ایالات متحده می توانند برای یک حساب کوکوین ثبت نام کنند، دسترسی به ویژگی های آن محدود است زیرا صرافی کوکوین مجوز فعالیت در ایالات متحده را ندارد.

نحوه واریز به صرافی کوکوین

پسوردی انتخاب کرده و آن را در کادر پایین نیز تکرار می‌کنیم. همانطور که در تصویر مقابل مشاهده می‌کنید، زیر نوشته‌ی Sign Up دو گزینه قرار دارد. به منظور انتقال دارایی‌ ها میان اکانت های گوناگون در صرافی بایستی از این گزینه استفاده نمایید. وب سایت پرشین الیت دارای نماد اعتماد اینماد , آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین با موبایل زرین پال و ثبت در وب سایت ساماندهی می باشد. را فعال نمایید، مکانیزم جلوگیری از زیان بیشتر، فعال شده و دریافت سود به صورت اتوماتیک انجام خواهد گرفت. هنگامی که یک معامله باز است، سود و زیان آن با در نظر گرفتن نوسانات بازار به طور مداوم در حال تغییر است و به همین دلیل به آن سود غیر واقعی گفته می شود.