شب تعیین کننده قیمت خودرو + جدول قیمت

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

اظهار نظر وزیر امور خارجه مبنی بر اینکه اگر آمریکا با انعطاف واکنش نشان دهد، به توافق نزدیک هستیم و تا ساعت ۱۲ امشب آخرین جمع‌بندی خود را به صورت مکتوب به هماهنگ کننده اروپایی می‌دهیم موجب شده امشب را شب تعیین تکلیف برای بسیاری از بازارهای حساس از جمله خودرود دانست

قیمت محصولات سایپا

 منبع

سایپا 24

رصد بازار نشان دهنده آن است که سایپایی ها با افت قیمت یک تا 2 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند، اما با وجود افت قیمت خبری از خریدار نبوده است. به گفته فعالان بازاری سیگنال های مثبت برجامی موجب شده تا علاوه بر افت قیمت خودرو شاهد خروج خریداران در بازار باشیم.

رصد بازار همچنین نشان دهنده آن است که «کوییکR » هم در بازار  با افت 2 میلیونی در بازار 210 میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار 204 میلیون تومان دست به دست شد و افتی یک میلیونی در بازار داشت.

از سوی دیگر در میان خانواده تیبا هم امروز «تیبا صندوقدار» در بازار 200 میلیون قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 203 میلیون تومان قیمت خورد و افت 2 میلیونی را تجربه کرد.

به گزارش فرتاک نیوز،

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار 364 میلیون تومان عرضه شد و افتی 2 میلیون تومانی داشت و «ساینا» هم با افت 2 میلیونی در بازار 205 میلیون تومان قیمت خورد.