شب تعیین کننده قیمت خودرو + جدول قیمت

سایپا 24منبع

از سوی دیگر در میان خانواده تیبا هم امروز «تیبا صندوقدار» در بازار ۲۰۰ میلیون قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۳ میلیون تومان قیمت خورد و افت ۲ میلیونی را تجربه کرد.

اظهار نظر وزیر امور خارجه مبنی بر اینکه اگر آمریکا با انعطاف واکنش نشان دهد، به توافق نزدیک هستیم و تا ساعت ۱۲ امشب آخرین جمع‌بندی خود را به صورت مکتوب به هماهنگ کننده اروپایی می‌دهیم موجب شده امشب را شب تعیین تکلیف برای بسیاری از بازارهای حساس از جمله خودرود دانست.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

شب سرنوشت ساز برای  بازار دلار وسکه ایران

رصد بازار همچنین نشان دهنده آن است که «کوییکR » هم در بازار  با افت ۲ میلیونی در بازار ۲۱۰ میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۰۴ میلیون تومان دست به دست شد و افتی یک میلیونی در بازار داشت.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار نشان دهنده آن است که سایپایی ها با افت قیمت یک تا ۲ میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند، اما با وجود افت قیمت خبری از خریدار نبوده است. به گفته فعالان بازاری سیگنال های مثبت برجامی موجب شده تا علاوه بر افت قیمت خودرو شاهد خروج خریداران در بازار باشیم.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار ۳۶۴ میلیون تومان عرضه شد و افتی ۲ میلیون تومانی داشت و «ساینا» هم با افت ۲ میلیونی در بازار ۲۰۵ میلیون تومان قیمت خورد.