سلستیک؛ پرچمدار صنعت خودروی آمریکا چرا 300 هزار دلار قیمت دارد؟


یکی دیگر از فناورانه های سلستیک به استفاده از 115 بخش پرینت 3 بعدی مانند سوییچ شیشه ها، دستگیره درب ها و تریم کنسول مربوط می شود.

300 قطعه نیز حاصل از فناوری شیت متال(ورق کاری) شکل گرفته اند.

– قیمت پایه این خودرو از حدود 300 هزار دلار آغاز می شود و با حضور آپشن و شخصی سازی های مدنظر مشتریان افزایش خواهد یافت.

سلستیک بر پایه پلتفرم اولتیوم” جنرال موتوز توسعه یافته است.

دو موتور الکتریکی این خودرو مجموعا 600 اسب بخار خروجی و 868 اسب بخار گشتاور دارند.

نکته بسیار چشمگیر و قابل توجه به شاخص صفر تا 96 کیلومتر سلستیک مربوط می شود که تنها طی 3.

8 ثانیه قابل دستیابی و ثبت است! انرژی مورد نیاز موتورهای الکتریکی از بسته باتری 111 کیلووات ساعت تامین می شود که برد حرکتی 483 کیلومتر با یک بار شارژ کامل، تضمین می کند.

سیستم باتری از فناوری شارژ سریع 200 کیلووات دی سی پشتیبانی می کند که تنها با 10 دقیقه شارژ می توان 126 کیلومتر را با سلستیک رانندگی کرد.

سیستم تعلیق تطبیقی پیشرفته کادیلاک” سلستیک امکان تجربه یک رانندگی رویایی را فراهم می کند.

میزان دریافت تکان از سطح جاده در این خودرو به کمترین میزان ممکن رسیده است.

رینگ های آلومینیومی 23 اینچی به عنوان آپشن پیش روی مشتریان قرار دارد.

برای این رینگ ها، کمپانی میشلن یک لاستیک اختصاصی نیز تولید کرده که از فناوری سلف-سیلینگ و فوم بهره می برد.

این لاستیک در هماهنگی با تعلیق فوق العاده سلستیک، حس رانندگی روی ابرها را ایجاد می کند! سیستم هوشمند اولترا کروز در سلستیک حضور دارد که بدون دخالت دست می توان از این دستیار رانندگی در قسمت کروز کنترل استفاده کرد.

کادیلاک سلستیک یکی دیگر از فناورانه های سلستیک به استفاده از 115 بخش پرینت 3 بعدی مانند سوییچ شیشه ها، دستگیره درب ها و تریم کنسول مربوط می شود.

300 قطعه نیز حاصل از فناوری شیت متال(ورق کاری) شکل گرفته اند و با زیبایی و ظرافت هر چه تمام در توسعه دایکست” با حضور آلومینیوم استفاده شده که علاوه بر مدیریت وزن، استحکام بالایی را نیز همراه دارد.

درباره کابین همانطور که در مطلب قبل نیز اشاره شد، اینجا یک سوییت با تمامی امکانات رفاهی است که بالاترین ستاره های ممکن را برای آن باید در نظر گرفت.

55 اینچ نمایشگر منحنی با دید اختصاصی، قطعات کرومی، نمایشگرهای 12.

6 اینچی برای هر سرنشین ردیف عقب، نمایشگر 8 اینچی ویژه تنظیمات صندلی ردیف عقب، سقف شیشه ای هوشمند با قابلیت تنظیم سطح روشنی و.

مجموع این شرایط موجب شده تا سلستیک یکی از شاخص ترین محصولات حال حاضر صنعت جهانی خودرو باشد.

کلید واژه ها: الکتریکی – خودرو – کیلومتر – موتور الکتریکی – فناوری – دستگیره درب – باتری – موتور – مربوط – شخصی سازی – هزار – قیمت – پایه – فناورانه – دلار – بخار – شارژ – قابل – مشتریان – استفاده – پلتفرم – آمریکا – افزایش – توسعه – تامین – تضمین – سوییچ – کنسول – پرینت – سیستممنبع