روزهای خوش خودروهای کارکرده در بازار + جدول قیمت

ایران 30منبع از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «هایما S7 پلاس»، «سمند LX با موتورEF7 » و «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX با موتورEF7» امروز بدون تغییر در بازار 364 میلیون تومان قیمت خورد و «هایما  S7پلاس» هم امروز بدون تغییر در بازار میلیارد و 110 میلیون تومانی باقی ماند. اما در میان پرتیراژهای ایران خودرو  «تارا دنده ای» بدون تغییر در بازار 445 میلیون دست به دست شد.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار نشان دهنده آن است که طی رزوهای اخیر قیمت خودرو در بازار ثابت بوده و تغییری نداشته است. فعالان بازار خودرو معتقدند طولانی شدن روند قطعی اینترنت و بازار تق و لق موجب شده تا قیمت خودرو در برخی روزها ثابت باشد. با این حال خودروهای کارکرده این روزهای در بازار شکل بهتری نسبت به خودرو بدون کارکرد دارند و به گفته فعالان بازار خودرو خریداران بیشتر برای خرید این نوع خودروها وارد بازار می شوند.

قیمت محصولات ایران خودرو

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا امروز ثبات قیمت بودیم «دنامعمولی» در بازار 428 میلیون تومان قیمت خورد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم بدون تغییر در بازار 571 میلیون تومان دست به دست شد. از سوی دیگر «پژو 207 دنده‌ای» هم بدون تغییر در بازار 445 میلیون تومان قیمت گذاری شد.