رقابت خودروسازها برای تولید بیشتر

«زو هایدونگ» معاون ارشد انجمن خودروسازان چین گفت: احتمال می رود فروش خودروهایی که با انرژی های جدید کار می کنند ۳۵ درصد رشد داشته باشد و به ۹ میلیون خودرو برسد.

رقابت خودروسازها برای تولید بیشتر

او پیش بینی کرد فروش خودروهای جدید و کامیون های سبک در آمریکا در سال آینده میلادی به حدود ۱۵ میلیون برسد.

در حالی که شرکت های خودروساز و سرمایه گذاران به دلیل رکود اقتصادی خود را برای رکود در بازارها آماده می کنند، انجمن خودورسازان چین اعلام کرد پیش بینی می شود افزایش حمایت دولت سبب تقویت خودروسازی در سال آینده شود.

به گزارش تحریریه روزنامه «العربی الجدید» چاپ لندن نوشت، شرکت های بزرگ خودروسازی جهانی پیش بینی کردند که فروش خودرو در سال آینده میلادی افزایش یابد. دلیل این امر، افزایش فروش خودرو در چین به عنوان بزرگترین بازار خودرو و فروش انواع جدید خودروها به ویژه خودروهای برقی است.

پایان/منبع

بزرگترین خودروساز چین احتمال افزایش ۳درصدی فروش خودرو در این کشور را اعلام کرد که در نتیجه این اتفاق شمار فروش خودروها در این کشور در سال آینده میلادی به ۲۷.۶ میلیون خودرو خواهد رسید.

از سوی دیگر «ماری بارا» مدیر اجرایی شرکت جنرال موتورز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های خودرو سازی در جهان اظهار داشت که تقاضا برای خودورهای این شرکت هنوز زیاد است؛ فروش خودروهای آمریکایی در سال جدید افزایش یابد.

رقابت خودروسازها برای تولید بیشتر