رشد 127 درصدی ثبت نام و عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا در سال 1401

او افزود: با برنامه ریزی دقیق انجام شده در تولید، خوشبختانه علاوه بر رشد قابل توجه ثبت نام و عرضه محصولات در سال جاری، شاهد کاهش تعهدات به مشتریان محترم نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز بوده ایم که این موضوع مبین مدیریت صحیح بر تمامی فرآیندهای برنامه ریزی تامین، تولید و عرضه محصولات است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به ثبت نام حدود 370 هزار دستگاهی محصولات گروه سایپا از رشد 127 درصدی ثبت نام و عرضه محصولات این گروه خودروساز به بازار نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی سایپا، حسین کاظمی طرقی با بیان مطلب فوق افزود: علاوه بر افزایش میزان ثبت نام، تخصیص خودروها در سال جاری نیز تا کنون به حدود 360 هزار دستگاه رسیده که شاهد رشد 27 درصدی نسبت به مدت مشابه در عرضه خودرو هستیم.

آر در دستور کار قرار گرفت که با توجه به ویژگی های محصولات مذکور تعداد بازدید از سایت فروش اینترنتی شرکت افزایش قابل توجهی یافت.منبع

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا همچنین در خصوص ثبت نام انواع خودروهای کوییک طی چند روز گذشته گفت: بر اساس برنامه تولید محصولات، عرضه 2 محصول پرطرفدار کوییک و کوییک.