دیزل ژنراتور- ژنراتور برق موتور برق پایور دیزل آسیا

سلام جناب آزادی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب سلامی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب یعقوبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب مشکانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب علیزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب شریبانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

لوله های سوراخ دار داخل صدا خفه کن به تعداد زیادی موجود دارند تا سطح بیشتری را برای صدا گیری ایجاد کنند. در برخی صدا خفه کن ها داخل انبار اگزوز از مواد نسوز نیز پر می گردد. تمامی شاسی های چرخ دار دارای کمک فنرهای شمشی، غربیلک و چرخ گردان، ترمز دستی، چراغ خطر، گلگیرهای چرخ ، رینگ و اکسل آکبند هستند.

پیدایش دیزل ژنراتور

از این رو می بایست میزان بار در مواقع قطع جریان برق را مد نظر گرفت و متناسب با آن محصول مورد نیاز را انتخاب نمود. در هنگام استفاده از دیزل ژنراتور ها باید اقدامات احتیاطی مناسبی در نظر گرفت؛ مانند استفاده از سیم و کابل های با کارآمدی بالا. خاموش شدن اتوماتیک دیزل ژنراتور را در مواقعی که ژنراتور باید بطور دایمی نصب می شود نباید فراموش کرد تا در صورت افزایش فشار (برای جلوگیری از آسیب به موتور یا ژنراتور) دستگاه به صورت خود کار خاموش شود.

اطلاعات موجود در این دفترچه راهنما براساس دیزل ژنراتور های ساخته دیزل ژنراتور شده جدید است. همچنین شرکت آسان ژنراتور دانیال دارای بخش پشتیبانی 24 ساعته در زمینه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات می باشد تا مشتریان عزیز در مناطق و مراکز حساس آسوده خاطر باشند. البته لازم است برای تهویه فضای اطراف موتور و گرم شدن آن، فضایی هم برای ورود و خروج هوا در نظر گرفته شود به همین دلیل صدای موتور نمی تواند بیش از 60 الی 80 دسی بل کاهش یابد.

  • در انگلستان ، این برنامه توسط مجریان شبکه برق اجرا می شود که STOR نامیده می شود و در این زمانها ، ژنراتورهای بزرگ کارخانجات جهت پشتیبانی شبکه برق فراخوانی میشوند.
  • این قسمت وظیفه تنظیم کردن ولتاژ خروجی دستگاه را به عهده دارد و در صورت عدم استفاده از آن، ولتاژ خروجی همزمان با سرعت موتور تغییر خواهد کرد.
  • همانطور که می‌دانید پل ارتباطی ما با تمام نقاط دنیا، سیستم‌های مخابراتی می‌باشند که به همین جهت نگهداری این خطوط یک امر بسیار مهم محسوب می‌شود.
  • این موضوع باعث می‌شود جریان الکتریکی زیادی در سیم‌پیچ‌ها القا شود که آن را جریان متناوب می‌نامیم.
  • میزان توان موتور و اندازه قدرت آن رابطه مستقیمی با حداکثر توان خروجی ژنراتور دارد و باید در هنگام کوپله دیزل ژنراتور به تناسب توان موتور و ژنراتور توجه شود.

دیزل ژنراتور- ژنراتور برق موتور برق پایور دیزل آسیا

از جمله فعالیت‌های مطرح برند بنز که دارای شهرت جهانی می‌باشد، تولید دیزل ژنراتورهای با کیفیت است. دیزل ژنراتورهای دیزلی به دلیل عدم داشتن کاربراتور، استهلاک کمتری نسبت به دیگر موتورها دارند، زیرا تعویض شمع در آنها وجود ندارد. معمولا در کارخانجات و مراکز بزرگ صنعتی و تجاری برای تهیه ژنراتور برق تنها توان مورد نیاز خود برای روشن ماندن دستگاه هایی که نباید خاموش شوند یا خاموش شدن آن ها ضرر خواهد داشت را محاسبه می کنند و به آن اکتفا می کنند . دیزل ژنراتور های برق به دستگاه هایی گفته می شوند که به وسیله یک بخش موتور و یک بخش ژنراتور که با کوبل شدن و تلفیق شدن به یکدیگر و با روشن شدن موتور دیزلی یا گازی به تولید محصول برق می انجامند.

در این صنعت تمامی اودرها، موتورهای لیفتراک، بیل مکانیکی و غلتک‌ها به دیزل ژنراتور نیازمند هستند. دیزل ژنراتورها نسبت به ژنراتورهای گاز طبیعی فرآیند ساخت و راه‌اندازی ساده‌تری دارند و همچنین هزینه راه‌اندازی اولیه آنها کمتر است. توان ژنراتورها بر حسب کاوا سنجیده می‌شود که عبارت است از واحد اندازه‌گیری استاندارد در تولید برق که به کیلوولت آمپر نیز شناخته می‌شود. فروش diesel generator یا ژنراتورهای گاز سوز بسته به نوع نیاز شما پیشنهاد شده و با تعین برندهای موجود در بازار و آشنایی دادن شما با سطح کیفیت و قیمت آن ها وظیفه ماست. ژنراتور برق خانگی در توان های 5 کاوا الی 250 کاوا برای تولید برق از یک واحد ساختمانی گرفته تا یک مجتمع چند صد واحدی را می توانند پوشش دهند.

آدرس کارخانه