دو توصیه نماینده ولی فقیه به شهردار بندرعباس | حجت الاسلام

به گفته امام جمعه بندرعباس، با تبدیل شدن شهر بندرعباس به کلان شهر و افزایش جمعیت باید نظام مدیریتی برای کنترل افزایش خودروها ایجاد شود تا از مشکلات زیست محیطی آن نیز کاسته و توسعه متوازنی در شهر صورت گیرد چرا که بدون توسعه حمل و نقل عمومی عملا معابر پاسخگوی این میزان از افزایش خودروها و تردد آنها نیستند.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان امروز در دیدار نوروزی با شهردار بندرعباس و معاونان اظهار کرد: در حوزه زیبا سازی شهری و نصب اِلمان ها و خدمات رسانی به مهمانان نوروزی فعالیت های ارزنده ای صورت گرفته است.

وی بیان کرد: در زمینه ایجاد پارک های محله ای که رضایت عامه را در پی دارد و نیز توسعه حمل و نقل عمومی برنامه ریزی جدی داشته باشید.

حجت الاسلام عبادی زاده همچنین خواستار در نظر گرفتن آینده شهر در تعریف پروژه های کنونی و عرض معابر شد و نیز از شهرداری خواست تا در هر محله جدیدی، حتما مکانی برای ایجاد مسجد در نظر گرفته شود.منبع

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده گفت : برای برون رفت از وضعیت افزایش خودروهای بدون ضابطه تنها مسیر تقویت ناوگان حمل و نقل درون شهری و توسعه معابر بزرگ در سطح شهر بندرعباس است.