خودروهای گران روی دست دلالان مجازی می ماند | خرید خودرو از

اما این اوضاع نابسامان توام با شانس و اقبال، چند ماهی است که در مسیر اصلاح قرار گرفته تا هم شرایط تاسف بار خودروسازان در پی قیمت گذاری دستوری بهبود یابد و هم امکان دسترسی بهتر مصرف کنندگان واقعی آن هم با قیمت های پایین تر از بازار مهیا شود.منبع به گزارش سایت قطره و به نقل ازتسنیم، تا همین چند ماه پیش، مصرف کنندگان واقعی برای خرید خودرو دو راه بیشتر نداشتند، یا به فضای مجازی و قیمت های بدون قاعده مراجعه می کردند یا اینکه منتظر اعلام وزارت صمت برای دور جدید قرعه کشی می مانند تا شاید پس از کلی نذر و نیاز و ده ها بار ثبت نام، این بار پیامک برنده شدن برای آن ها ارسال شود.

خرید خودرو از بورس کالا چند ده میلیون تومان به نفع مصرف کننده است و به دلیل آنکه امکان خرید همه افراد از بورس وجود دارد، طبیعتا میزان مراجعه و تماس به فروشندگان خودرو در این پلتفرم ها کم می شود.

– ، این روزها با سرعت گرفتن عرضه خودروهای پرتیراژ و عمومی تر در بورس کالا، یک زنگ خطر بزرگ برای دلالان خودرو که ماه هاست بدون قاعده اقدام به قیمت سازی در فضای مجازی می کنند به صدا درآمده است.

چراکه خرید خودرو از بورس کالا چند ده میلیون تومان به نفع مصرف کننده است و به دلیل آنکه امکان خرید همه افراد از بورس وجود دارد، طبیعتا میزان مراجعه و تماس به فروشندگان خودرو در این پلتفرم ها کم می شود.